BERNARDELLI GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BERNARDELLI GROUP

Producent: Bernardelli Group

Trzy firmy należą do grupy Bernardelli, firmy z siedzibą w Brescii, która od 1982 roku zajmuje się całkowicie wydobyciem wybranych kruszyw, odzyskiem i recyklingiem materiałów, transportem i budową dróg. Nowy budynek o powierzchni 2000 m², około 70 pracowników i sieć sprzedaży w ciągłym rozwoju, zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio, czynią z niego punkt odniesienia dla dzisiejszej branży budowlanej.

Zawsze zwracamy uwagę na aspekty prawne, środowiskowe, bezpieczeństwa i jakości produktów, jako jedna z pierwszych wdrożyła procedury wewnętrzne i instrukcje zakładowej kontroli produkcji zgodne ze wszystkimi wymaganiami obowiązujących przepisów (9001-14001-18001-

Dyrektywa 305-SOA).

Cztery wydziały

Edilquattro . Produkcja wyselekcjonowanych piasków i żwirów zarówno sypkich jak i big-bagów, materiałów budowlanych w workach: zapraw, jastrychów, betonów, zapraw tynkarskich i cementowych, tynków, materiałów gruntujących i hydroizolacyjnych, asfaltów. Zarządzanie rozbiórkami i wysypiskami. Ekstrakcja węglanu wapnia Cava Veraldi wykorzystywanego do produkcji granulatów i otoczaków o różnej wielkości i zawierających typowe granulaty marmurowe Occhialino.

Novastrade. Budownictwo drogowe i asfaltowanie

Bernardelli Trasporti. Transport kruszyw - transport obcy - odpady niebezpieczne i zwykłe - logistyka W 1987 roku sprzedaż kruszyw jest połączona z głównym biznesem w okresie otwarcia rynku. Stąd pozyskanie pierwszego kamieniołomu jest łatwym krokiem, w następnym roku zaczyna działać kamieniołom kruszyw w Montirone, a wkrótce później nabywany jest drugi kamieniołom w Ghedi.

Jakość i wybitne cechy materiału z Brescii, najlepszego we Włoszech , przekraczają granice powiatu: żądania są zdumiewające, liczby stają się zauważalne.

Boom prefabrykatów w latach 90-tych polega na specjalizacji w handlu poprzez dostarczanie wyselekcjonowanych kruszyw dla zakładów produkujących prefabrykaty betonowe, a Bernardelli staje się liderem jako dostawca najważniejsze firmy produkujące prefabrykaty w północnych Włoszech.

Wszechstronna wizja założyciela firmy Arturo Bernardelli zwraca się do uruchomienia wysypiska śmieci w dystrykcie Brescia: „Początkowo była to usługa dla klientów proszących o miejsce na składowanie odpadów materiał z rozbiórek. Dziś jest to podstawowa działalność firmy, która łączy się z działalnością logistyczną i wydobywczą”, mówi Bernardelli.

Zawsze skupiając się na aspektach przyjaznych dla środowiska, firma kupuje pierwsze zakłady przetwórcze do rozdrabniania odzyskanych materiałów i rozpoczyna produkcję kruszyw pochodzących z recyklingu: „Poza trendami Zawsze w to wierzyłem i jest to biznes, który prowadzę od ponad 20 lat”, kontynuuje Bernardelli, „i bardzo satysfakcjonujący”.

Silnie oparty na branży wydobywczej i poparty dostępnością cennego surowca uruchomiono węzeł betoniarski do produkcji betonu, ale także do sprzedaży cementu.

W tym samym czasie rozwija się sektor budowlany – „to jest również żądanie rynku” – i kontynuuje przejęcie Novastrade w 2009 roku, firma specjalizująca się w produkcji dróg i asfaltowaniu oraz współpracująca głównie z instytucjami publicznymi. Ale historia się nie kończy i w 2011 roku zostaje przejęta również Cava Veraldi, czyli swoisty i unikalny we Włoszech kamieniołom wydobywający węglan wapnia używany do produkcji granulatów i otoczaków marmuru Occhialino.

Po zakończeniu budowy nowej siedziby w Borgosatollo, spełniło się marzenie jakim było wyprodukowanie bezpośrednio materiałów budowlanych w „podwójnym worku”, zapraw, jastrychów i betonu najwyższej jakości, „niemal obowiązkowa ścieżka wzbogacania kruszyw”, a także rozszerzenie asortymentu w workach .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek