BENCORE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

BENCORE

Producent: Bencore

Bencore specjalizuje się w produkcji i dystrybucji najnowszej generacji paneli termożywicowych, których struktura plastra miodu sprawia, że są lekkie, sztywne i przezroczyste. Firma Bencore została założona w 1999 roku w rejonie Massa Carrara w Toskanii z nową technologią produkcji lekkich, kompozytowych, wysokowydajnych, estetycznych paneli z żywicy termoplastycznej. Panele Bencore mogą być stosowane do ścianek działowych, drzwi i okien mobilnych i przesuwnych oraz mebli takich jak stoły konferencyjne. Podstawowe wartości firmy Bencore to personalizacja, badania technologiczne i estetyka na wysokim poziomie. Przezroczysta i lekka ściana mobilna FOS z profilami aluminiowymi może być stosowana do ścianek działowych, które są bardzo podobne do tradycyjnej ściany, ale znacznie łatwiejsze do wykonania bez kosztownych prac murarskich i łatwe do usunięcia w razie potrzeby. Idealna zarówno do domu, jak i biura, linia FOS obejmuje kilka rozwiązań, w tym garderoby.

Zalety paneli o strukturze plastra miodu Bencore Początkowo pomyślane jako podpory dla materiałów okładzinowych, takich jak kamień lub marmur (z okolic Carrary), z czasem produkty Bencore stają się coraz bardziej doceniane za swój potencjał estetyczny i przezroczyste powierzchnie, takie jak panel Starlight™. Te nowe funkcje stanowiły punkt zwrotny w projektowaniu wnętrz, który był kontynuowany w przypadku innych produktów, takich jak Ecoben™, wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu oraz Lightben Acoustic™, zaprojektowany w celu poprawy akustyki.

Istnieje kilka dobrych powodów, aby wybrać panele Bencore zamiast tych ze szkła. W przeciwieństwie do innych paneli, można je łatwo ciąć i obrabiać, co pozwala na skrócenie czasu pracy i skrócenie kosztów. Modele bez profili można obrabiać bezpośrednio na miejscu i szybko montować. Ten rodzaj panelu doskonale nadaje się do stoisk targowych, wyświetlaczy typu pop-up oraz do oddzielania przestrzeni handlowych.

Ich wszechstronność sprawia, że panele Bencore nadają się do systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, ponieważ można je przyciąć, aby zrobić miejsce na przewody rurowe i przewody . Dzięki swojej urabialności panele Bencore mogą być produkowane w bardzo krótkim czasie bez konieczności wykonywania precyzyjnych pomiarów z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Jest to oczywista zaleta, ponieważ daje więcej swobody w dokonywaniu zmian w ostatniej chwili.

Kolejną zaletą paneli Bencore jest ich niewielka waga od 8 do 10 kilogramów na metr kwadratowy. Dzięki temu nawet jedna osoba może je transportować i montować

jednocześnie są wytrzymałe i sztywne oraz nie wyginają się łatwo.

Bencore: najnowocześniejsze rozwiązania dla domu i biuraPanele Bencore są trwałe, nadają się do recyklingu i izolacja akustyczna i termiczna

są ognioodporne i trwałe. Panele UPSET są ściankami wolnostojącymi krawędziowymi i wspornikowymi. Dwie stalowe nóżki, dostępne z wykończeniem polerowanym na lustro lub w kolorze RAL, podtrzymują panel za pomocą systemu sprężyn. W połączeniu z modelami takimi jak Lightben Acoustic, panel UPSET może dzielić biura, przestrzenie na planie otwartym i przestrzenie mieszkalne. Glistro to eleganckie, przepuszczające światło akrylowe drzwi przesuwne o gładkiej powierzchni. Części metalowe są prawie niezauważalne, choć istnieje możliwość zamówienia produktu z chromowanymi ćwiekami. Hexaben to ultralekki panel akrylowy o strukturze plastra miodu, dostępny w wielu kolorach i wykończeniach. Jego bardzo zaawansowany technologicznie wygląd z odsłoniętą strukturą plastra miodu przypomina panele używane w zastosowaniach lotniczych. Łatwy w cięciu i dopasowaniu do profili, ram, uchwytów i zawiasów, Hexaben znajduje szerokie zastosowanie w projektowaniu wnętrz i architektury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek