BELLOTTI EZIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

BELLOTTI EZIO

Producent: Bellotti Ezio

Bellotti Ezio to historyczna firma ceniona na całym świecie za swoje kolekcje klasycznych luksusowych mebli. Z siedzibą w Cabiate, w samym sercu Brianzy, niekwestionowanej siedziby firmy Meble, z pokolenia na pokolenie zachowuje nienaruszoną historię i tradycję, rzemieślnicy firmy to wykwalifikowani mistrzowie specjalizujący się w najbardziej tradycyjnych technikach obróbki drewna, podnosząc produkcję do jakości doskonałość.

Bellotti: Mady in Italy klasyczne meble i doskonałe materiały

Koncepcja Made in Italy zaczyna się od projektu, poprzez wybór materiałów, aż po realizację wszystkich kolekcji. Użycie szlachetnych materiałów jest koniecznością Bellottiego Ezio, który do swoich mebli wybiera esencje i szlachetne marmury, mądrze opracowane. Nawet tapicerki salonów, foteli i pojedynczych krzeseł wykonane są z bardzo wysokiej jakości tkanin, których odcienie i wzory dobrze komponują się z wykończeniami i kolorami mebli. Każdy mebel można dostosować do indywidualnych potrzeb, klienci mogą wybierać spośród wielu wykończeń i tkanin, aby umeblować swój dom zgodnie z własnymi upodobaniami, w towarzystwie zespołu specjalistów z branży. Każdy produkt przed dostarczeniem do klienta jest rygorystycznie sprawdzany, o jego jakości i oryginalności świadczy Certyfikat Made in Italy.

Nowa marka ze współczesną formą 'BelMondo by Bellotti Ezio'

Od ponad pięćdziesięciu lat nieprzerwanie uczestniczy w targach Salone del Mobile w Mediolanie, wyjątkowe wydarzenie projektowe, firma prezentuje swoje kolekcje, dumnie podtrzymując wysoką tradycję wykonania, pokazując co roku niepowtarzalne elementy wielkiego luksusu, ale także codziennego życia, odwracając w ten sposób spojrzenie na bieżące wydarzenia. Dowodem na to jest również stworzenie nowej marki, która wyróżnia współczesne kolekcje „BelMondo by Bellotti Ezio”. Ponadto obecność wykwalifikowanych architektów gwarantuje, że każdy pokój w domu może być szczegółowo zbadany, również przy projektach na dużą skalę, takich jak boazerie ścienne w boizerii, drzwi, kuchnie i garderoby na zamówienie, w prestiżowych rezydencjach, mieszkaniach i hotel. Realizowane na całym świecie projekty świadczą o unikalnych w branży zdolnościach produkcyjnych i organizacyjnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek