BELLOTTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BELLOTTI

Producent: Bellotti

Bellotti od 1927 roku sprawnie i profesjonalnie pracuje w branży drewna i jego produktów ubocznych zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, stając się synonimem innowacyjności, gwarancją jakości i starannej obsługi klienta. Zrozumienie potrzeb rynku to zwycięska strategia, aby być dynamicznym i zawsze propozycjonalnym wobec naszych klientów, oferując niestandardowe rozwiązania w każdym sektorze i często wyprzedzając ich wymagania. W rzeczywistości każdy sektor rynku ma charakterystyczne cechy i specyficzne trendy: produkty Bellotti mają wielofunkcyjność, która zapewnia zróżnicowane i różnorodne zastosowanie. Nasze studia i ciągłe badania nad zaawansowanymi technologiami i materiałami specjalistycznymi, wraz z doświadczeniem i energią naszej sieci sprzedaży są idealną odpowiedzią dla wielu dużych firm, które wybrały Bellotti jako swojego strategicznego partnera. Nasza firma jest liderem w produkcji specjalnych sklejek, montowanych z pionierskich i technologicznych materiałów - wszystkie certyfikowane i gwarantowane przez Firmowy System Jakości ISO 9001:2000 - i specjalizuje się w sprzedaży drewna i półfabrykatów pochodzących z całego świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek