BELLE VETRATE SCORREVOLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BELLE VETRATE SCORREVOLI

Producent: Belle Vetrate Scorrevoli

Belle Vetrate Scorrevoli to włoska firma, która działa na terenie całego kraju w zakresie montażu przesuwnych okien do obwodowego zamknięcia balkonów, werand i tarasów w domach prywatnych oraz w miejscach do użytku komercyjnego (w szczególności w barach i restauracjach).

Przesuwane szklane drzwi są idealne rozwiązanie na przekształcenie Twojej przestrzeni zewnętrznej w oazę komfortu i relaksu, dzięki czemu będziesz mógł z nich korzystać o każdej porze roku.

Jest to innowacyjny produkt, który uchroni Cię przed niepogodą, np. wiatrem i deszcz, a także irytujące hałasy miasta. Z zewnętrznymi oknami przesuwnymi Belle Vetrate Scorrevoli uzyskasz odporną barierę ochronną (nasze ruchome okna są certyfikowane na wszelkie uderzenia i wiatr o prędkości powyżej 140 km/h), a jednocześnie będziesz mógł swobodnie wędrować dookoła. były zawsze na „plenerach”.

Możesz zdecydować się na zamontowanie otwieranych okien Belle Vetrate Scorrevoli, jeśli masz:

- Balkon. Będziesz miał nową przestrzeń, osłoniętą od deszczu i wiatru, zdatną do użytku o każdej porze roku.

- Taras. Nadasz nowe życie swojemu tarasowi i stworzysz jasne i komfortowe otoczenie

- Ganek. W końcu w pełni doświadczysz tej przestrzeni swojego domu każdego dnia w roku.

Współpraca z klientem jest niezbędna do osiągnięcia doskonałych wyników: Belle Vetrate Scorrevoli jest jedyną firmą we Włoszech, która posiada zespół 18 wewnętrznych projektantów oraz oddany i spersonalizowana usługa projektowania. Aby uzyskać przesuwne szkło na zewnątrz, które idealnie komponuje się z Twoim domem, niezbędny jest ich projekt: czynników wpływających na sukces pracy jest wiele i konieczny jest spersonalizowany projekt z reliefami i dedykowanymi rozwiązaniami. Belle Vetrate Scorrevoli wsłuchuje się w potrzeby klienta i współpracuje z nim w celu uzyskania jak najlepszego efektu.

Zalety montażu zewnętrznych przesuwnych okien Belle Vetrate Scorrevoli w Twoim domu

- 20-letnia gwarancja na szkło. Wysoka jakość oferowanych przez nas przesuwnych szyb hartowanych pozwala nam zaoferować naszym klientom 20-letnią gwarancję.

- 50% Ulgi podatkowe. Ulga podatkowa na okna ruchome wynosi 50% całkowitej kwoty, w tym podatek VAT.

- Pomoc przed i po sprzedaży. Wszystkie instalacje zewnętrznych okien przesuwnych korzystają z pomocy przed- i posprzedażowej naszej firmy, co gwarantuje wysoką wydajność produktu.

- Oszczędność energii. Światło i jasność tworzone przez przesuwne okna Belle Vetrate Scorrevoli pozwolą Ci zaoszczędzić na rachunkach. Szkło niskoemisyjne zapewnia doskonały poziom izolacji termicznej: zatrzyma ciepło w nowym środowisku, poprawi komfort i obniży koszty ogrzewania .

- Izolacja hermetyczna i akustyczna. Uszczelki boczne oraz szkło o grubości 10 mm gwarantują doskonałą izolację akustyczną (m.in. przed chaotycznym hałasem miasta) oraz barierę chroniącą przed wiatrem i wodą.

- Bezpieczeństwo i Komfort. Drzwi i okna mogą być wyposażone w zamek na klucz oraz zabezpieczenie przed dziećmi.

- 8 godzin przy standardowym montażu. Każde okno przesuwne montowane jest bezpośrednio na podporze, co pozwala nam zagwarantować bardzo szybki czas montażu, nawet w mniej niż 8 godzin.

- Przezroczystość i jasność. Zewnętrzne przesuwne tafle szklane nie posiadają profili pionowych: żaden element nie zasłania widoku. Rezultatem będzie absolutna przejrzystość.

- Lekkość i łatwość poruszania się. Każde okno przesuwne jest zaczepione do podwójnego systemu przesuwnego, który umożliwia bardzo łatwe otwieranie i zamykanie.

- Czyszczenie i konserwacja. Nasze okna przesuwne na zewnątrz można bardzo łatwo i bezpiecznie czyścić, ponieważ ich pielęgnacja odbywa się od wewnątrz tarasu / balkonu / werandy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek