BEAUREGARD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

BEAUREGARD

Producent: Beauregard

Studio Beauregard jest globalną agencją projektową, ekspertem w zakresie strategii rozwoju poprzez projektowanie

Nasza specjalność: skupienie się na ewolucji francuskiej sztuki dekoracyjnej poprzez wzór, jego skalę, wibracje, wsparcie i wreszcie technikę produkcji. Innowacja jest silną dźwignią wzrostu i różnicowania, proponujemy szerokie pole działania zawsze związane z naszą podstawową działalnością: tworzenie. Nasza jakość wydawcy daje nam poważną znajomość rynku. Studio opanuje niezbędne kroki do sukcesu Twojego projektu, od kreacji, przez prototypowanie, produkcję po marketing i komunikację.

zorganizowane przez APCI. Wyróżnienie to nagradza corocznie najlepsze osiągnięcia odpowiadające we wzorowy sposób kryteriom innowacyjności, podnoszeniu komfortu użytkownika, w odpowiedzi na nowe potrzeby i poszanowanie środowiska.

Edycje

Beaugard Studio wydaje kolekcje podpisane przez projektantów na płytce cementowej, tapecie i cyfrowym witrażu. Katalog jest wzbogacony o gamę farb, ekologicznej jakości profesjonalnej, wyprodukowanych we Francji.

Realizacje

Beauregard Studio współpracuje z architektami i dekoratorami, aby dostarczać wysokiej jakości i konfigurowalne materiały.

Filozofia

Założona przez Aurélia Paoli, Beauregard Studio odnawia francuską sztukę dekoracyjną, tworząc współczesne ekskluzywne projekty na materiałach rzemieślniczych lub procesach produkcyjnych, takich jak druk cyfrowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek