BEAL INTERNATIONAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BEAL INTERNATIONAL

Producent: BEAL International

BEAL jest belgijską MŚP działającą od 1974 roku, specjalizującą się w produkcji i dystrybucji wyrobów budowlanych, wśród których znajdują się produkty MORTEX, BEALSTONE i CAPILASIL.

Misja

BEAL projektuje, rozwija, produkuje i dystrybuuje produkty high-tech. Jej szeroka oferta zapewnia praktyczne i efektywne rozwiązania oraz rozwiązania techniczne i estetyczne do aktualnych wymagań budownictwa i inżynierii lądowej. BEAL dąży do bycia generatorem: jest prawdziwym motorem kreatywności, wiedzy technicznej, jakości, miejsc pracy i projektowania.

Długoterminowa wizja

Będąc punktem odniesienia dla produktów i usług technicznych dla budownictwa, renowacji, dekoracji, projektowania i kunsztem poprzez marki/linie produktów poprzez nasze własne sklepy i/lub naszą sieć wyspecjalizowanych partnerów. Opanuj całą linię produkcyjną, aby zapewnić całkowitą kontrolę i nienaganną jakość wszystkich produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek