BCOMPACT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

BCOMPACT

Producent: Bcompact

Bcompact jest pomysłodawcą zgłoszonego do opatentowania systemu schodów składanych na bok i jedyną firmą, która sprzedaje ten wyjątkowy produkt na całym świecie. Tworzą unikalne, innowacyjne i zrównoważone rozwiązania mieszkaniowe, dzięki którym Twój dom stanie się idealnym miejscem do życia, pracy i zabawy. Niezależnie od tego, czy chodzi o meble, niestandardowe projekty, składane elementy czy oświetlenie, zapewniamy nagradzane rezultaty, które działają - na całym świecie - bez kompromisów w zakresie stylu i jakości.

BZwarte początkiNasza pasja do kompaktowego mieszkania zrodziła się z konieczności. Mieszkam w Nowym Jorku przez kilka lat

w drogich i ciasnych warunkach. Założyciel Bcompact, Zev Bianchi, zdał sobie sprawę, że istnieje rzeczywista potrzeba, aby dać ludziom możliwość stworzenia możliwie najlepszego środowiska życia na jak najmniejszej powierzchni.

Z obecnym światowym trendem pracy z domu, Bcompact jest we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby zaoferować Tobie, naszym klientom, unikalne i sprytne projekty dla Twojego komfortu, bezpieczeństwa i oddzielenia profesjonalnej i osobistej przestrzeni życiowej.

Jest to holistyczne podejście, które przynosi korzyści nie tylko Tobie, jednostce, ale także światu. duże, a co najważniejsze, nasze przyszłe pokolenia.

Wybierając jedne z naszych etycznie zaprojektowanych i wyprodukowanych schodów hybrydowych lub drabin, przyczyniasz się do zdrowia i dobrego samopoczucia naszej planety.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek