BBB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BBB

Producent: BBB

Założona w 1949, pod koniec lat 50-tych, w okresie maksymalnego rozwoju włoskich badań projektowych, BBB działa w branży projektowej z własną, szczególną tożsamością. Zamiast po prostu podążać za ostatecznymi trendami, firma przyjęła rolę siły napędowej między eksperymentowaniem a tradycją. W swojej roli pośrednika BBB było w stanie reprezentować ciągle zmieniającego się ducha czasu w nowoczesnym, ale zawsze zrównoważonym stylu, tworząc w ten sposób zaktualizowaną i elegancką włoską kulturę życia. Lista współpracowników, którzy towarzyszyli BBB w tej ewolucji, jest jedynie świadectwem tego, co osiągnęli przez lata: od Achille'a i Pier Giacomo Castiglioni, Giorgio Decursu, De Pas D'Urbino Lomazziego, Paolo Ferrari, Carlo Santi, „mistrzów” , aż do Gio Ponti i Vittorio Prato.

Obecni projektanci Jasper Morrison, Marco Piva, Paolo Favaretto, Giulio Ponti, Enrico Davide Bona, Franco Poli, Renè Barba, Marcello Ziliani, Edy & Paolo Ciani, Massimo Colombo, Ilaria Prato, Antonio Pio Saracino, Lidor Gilad, Yotam Shabtai, Roby Cantarutti e F. Petricich, Michele Franzina, podsumowując z Harri Koskinenem, zwycięzcą Compasso d'Oro 2004. i porównuje projekty z przeszłości i dziś, prawie dialog o znaczeniu współczesnego życia i wartości designu, stylu i projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek