BAUX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BAUX

Producent: Baux

Założyliśmy BAUX w przekonaniu, że materiały budowlane powinny być zaskakująco funkcjonalne i niezwykle piękne. BAUX projektuje, produkuje i sprzedaje funkcjonalne materiały budowlane, które spełniają współczesne oczekiwania architektów, inżynierów i budowniczych – bez narażania przyszłych standardów bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

BAUX to wspólne przedsięwzięcie przedsiębiorców Johana Ronnestama i Fredrika Franzona oraz partnerów założycieli studia projektowego Formuj nas z miłością

Jonas Pettersson, John Löfgren i Petrus Palmér.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek