BARCELONA RUGS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

BARCELONA RUGS

Producent: Barcelona Rugs

Siostrzana marka Francisco Cumellas, Barcelona Rugs, została założona w 2014 roku

Pasja jaką mamy do naszego pięknego miasta jest siłą napędową marki. Barcelona Rugs reprezentuje elegancką i modernistyczną osobowość miasta, czerpiąc inspirację z niektórych z najbardziej kultowych symboli Barcelony.

Nasz zespół projektowy tworzy wszystkie kolekcje i dostarcza również niestandardowe projekty dla projektów. Współpracujemy również z projektantami o międzynarodowej renomie.

Wszystkie nasze kolekcje odzwierciedlają wyjątkową istotę każdego projektanta, a ponadto wyróżniają się doskonałym rzemieślniczym kunsztem, dzięki czemu każdy egzemplarz jest naprawdę wyjątkowy.

Każdy dywan, który tworzymy, jest wyjątkowym dziełem sztuki. Dążymy do osiągnięcia idealnej harmonii między wzornictwem, jakością i produktem końcowym we wszystkich naszych dywanach.

PROCES PRODUKCJI

Proces produkcji zawsze zaczyna się od procesu innowacji, którego rezultat ma zostać ucieleśniony w projekcie. Nasz wstępny pomysł trafia w ręce klienta, absolutnego mistrza projektu, który następnie prowadzi nas w celu dostarczenia spersonalizowanego dywanu, który idealnie pasuje do jego projektu.

Materiały, ręcznie robione techniki, a nawet ostateczne kolory, są na łasce każdego konkretnego zamówienia i wiedzy, którą wnosi Barcelona Rugs. W trakcie całego procesu nieustannie pracujemy razem, aby zapewnić osiągnięcie pożądanego efektu końcowego.

Wszystkie nasze dywany są wykonane z naturalnych materiałów specjalnie dobranych ze względu na ich jakość i są ręcznie robione, głównie w Indiach i Nepalu, przez tradycyjnych rzemieślników, bardzo reprezentatywnych dla ich jakości. kultura.

Nie pracujemy ze standardowymi rozmiarami lub produktami z magazynu. Każda sztuka jest projektowana i produkowana wyłącznie i wyłącznie dla każdego klienta.

Ponadto jesteśmy w stanie dostosować wymiary, kolory i materiały we wszystkich naszych kolekcjach.

Nasze studio projektowe tworzy również oryginalne projekty, aby spełnić precyzyjne wymagania obu klientów mieszkaniowych i duże projekty kontraktowe, uzyskując w ten sposób idealny dywan do każdej przestrzeni pod względem projektu i specyfikacji technicznej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek