BARAZZA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

BARAZZA

Producent: Barazza

Od ponad pięćdziesięciu lat Barazza projektuje i produkuje ekskluzywne płyty kuchenne, zlewozmywaki, piekarniki, okapy, baterie i akcesoria ze stali nierdzewnej, łącząc włoski design z możliwością dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań dla codziennych potrzeb. W tym nastroju powstają nowe, kompletne kolekcje, które zadowolą wymagających konsumentów, chcących wyrazić swoją kreatywność w kuchni.

Barazza to nie tylko marka sprzętu AGD, ale przede wszystkim rodzinna nazwa włoskich przedsiębiorców, którzy umiejętnie pracują stal nierdzewna od pokoleń. Produkty szyte na miarę odzwierciedlają w najlepszym razie zdolność firmy do nadawania stali nieskończonych form poprzez łączenie elementów gotujących lub myjących w produkty o różnych spersonalizowanych rozmiarach i wykończeniach, uzyskując nowe rozwiązania szyte na miarę.

Mamy długą tradycję w kraju, w którym piękno jest źródłem inspiracji i oddechu pełnego kultury i artystycznych nawyków, określiły odpowiednie warunki dla Barazza dla wyjątkowego projektu, z motywacją do kreatywności i smakiem, które w pełni wyrażają koncepcję Made in Italy. Badania nad pięknem i ciągła dbałość o wykończenia i detale sprawiają, że produkt Barazza wyróżnia się nie tylko jakością, ale także odzwierciedleniem naturalnej wiedzy.

Wszystkie produkty Barazza są wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304, która dzięki swojej wysokiej zawartości chromu i niklu jest doskonałym przykładem zrównoważonego rozwoju ekologicznego, ponieważ jest całkowicie podatny na recykling, higieniczny, trwały, odporny na korozję i pozbawiony toksycznych emisji. Cechy takie jak higiena i łatwość czyszczenia sprawiają, że stal nierdzewna jest idealnym partnerem w kuchni.

Wszystkie urządzenia to produkty krzyżowe, które można idealnie ze sobą skoordynować, przestrzegając podstawowej zasady marki: stworzyć skoordynowany przestrzeń w kuchni. Wewnątrz kolekcji Barazza cross można znaleźć okapy kuchenne, płyty indukcyjne, zlewozmywaki, miski kwadratowe oraz kompletny program kanałów z akcesoriami.

Program Barazza szyty na miarę pozwala na wykonanie całkowicie spersonalizowanych blatów ze stali nierdzewnej. Dedykowany jest klientowi, który chce niestandardowych rozwiązań, a nie tylko tego, co ma każdy inny. Projekt stworzony z myślą o spełnieniu specjalnych wymagań pod względem wielkości i aranżacji, zdolny do przekształcenia Twojej kuchni w kreatywne laboratorium do eksperymentowania z nowymi funkcjami stylu i funkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek