B&T DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 463 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 463 elementów

B&T DESIGN

Producent: B&T Design

B&T Design jest jednym z wiodących producentów mebli w Turcji. Dzięki mistrzowskim umiejętnościom krawieckim w produktach tapicerowanych oraz precyzyjnej dbałości o szczegóły w produkcji drewna i metalu, B&T Design dostarcza światowej klasy produkty i usługi. Podczas projektowania i produkcji

B&T Design należy pamiętać o tym, aby użytkownicy byli jak najbardziej funkcjonalni i użyteczni

B&T Design, założona w 1985 roku przez przedsiębiorcę Talip Aysan, łącząc swoją wiedzę z zakresu obróbki metali z projektantami, którzy oferują świeże pomysły projektowe. Rozpoczęcie produkcji kolekcji zorientowanej na wzornictwo zgodnie z europejskimi standardami jakości. Obecnie B&T Design eksportuje swoje produkty i usługi do ponad 45 krajów, od Australii po Belgię i Zjednoczone Emiraty Arabskie do Stanów Zjednoczonych.

B&T Design, który nadal prezentuje swoje nowe podejście na targach branżowych w Niemczech, we Włoszech, regularnie spotyka się z użytkownikami na targach Salone Del Mobile w Mediolanie i targach Orgatec w Kolonii. Kolekcje, które od ponad 20 lat są zawsze projektowane przez odnoszących sukcesy projektantów, stają się wspólnym punktem różnych kultur na całym świecie. Produkty B&T Design można znaleźć w szpitalach, biurach, hotelach, budynkach edukacyjnych, bankach, lotniskach itp. na całym świecie. Kolekcje B&T Design preferowane przez programistów i projektantów ze względu na unikalne rozwiązania i możliwości modyfikacji w zależności od przestrzeni, w której produkty będą instalowane.

Dzisiaj B&T Design kontynuuje rozwój rozwiązań produktowych dla wiodących międzynarodowych marek, takich jak Microsoft, Mercedes-Benz, Google i BMW, a także główne instytucje krajowe, takie jak szpitale Acıbadem, Memorial i Medical Park. B&T Design upraszcza pracę projektantów wnętrz, architektów i dealerów dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nią produktom i usługom. Po Stambule i USA ostatni salon wystawowy został otwarty w Ankarze w 2015 roku. B&T Design, który odniósł znaczący sukces zarówno w kraju, jak i za granicą, nadal zwiększał swoje moce produkcyjne, przenosząc się do nowej fabryki w 2016 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek