AVONITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

AVONITE

Producent: Avonite

Avonite® to wiodąca na świecie marka produktów solid surface dla społeczności projektantów. Jest częścią firmy Aistech Surfaces, która wyprodukowała i wprowadziła na rynek szeroką gamę materiałów do powierzchni i materiałów projektowych, aby zapewnić wysokiej jakości, ekonomiczne i wysokiej klasy rozwiązania estetyczne poszukiwane przez producentów OEM, architektów, projektantów i producentów dla przemysłu na całym świecie.

Avonite Surfaces®, pionier w dziedzinie solidnych powierzchni od 1983 roku, jako pierwszy wprowadził żywe spektrum kolorów w czasach, gdy przemysł składał się tylko z bladych neutralnych kolorów. Oferujemy szeroką paletę kolorów i wzorów do każdego projektu. Może być używany w zastosowaniach pionowych lub poziomych, nakładany w postaci prostych lub zakrzywionych linii lub formowany termicznie w niezliczone kształty. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne, spektakularne kolory i wzory dla naszych klientów. Avonite® wyznacza nowy standard w branży, oferując szeroką gamę akrylowych płyt solid surface, w najszerszym zakresie dostępnych standardowych szerokości i grubości.

AVONITE®: Rozwiązanie do realizacji najśmielszych projektów.

Uzupełnione szeregiem kolory specjalnie dobrane na rynek europejski, AVONITE® oferuje odcienie i tekstury dostosowane do tworzenia harmonijnych przestrzeni. Jednorodny na całej grubości materiał pozwala na staranne wycięcia, a także na szlifowanie jego powierzchni, dzięki czemu może nadać mu połyskliwy połysk przez cały czas.

Płyty AVONITE® stają się giętkie i plastyczne pod wpływem ciepła specjalnych pieców. Jedno jest pewne: dzięki swoim organicznym kształtom i zaokrąglonym rogom, delikatne krzywizny materiału zapewniają komfort i ciepło każdemu wnętrzu.

Czy poprzez równomierną i błyszczącą przezroczystość Ice White, czy poprzez tworzenie motywów przyciętych w jaśniejszych kolorach, AVONITE® oferuje piękne sposoby radzenia sobie ze światłem.

Kleje AVONITE® są dokładnie dopasowane kolorystycznie, aby zapewnić bezszwowe połączenia. Teraz możesz tworzyć monolityczne instalacje i lady ciągnące się jak okiem sięgnąć!

Najbardziej zaawansowane technologie produkcyjne

Zastosowanie procesu ciągłego odlewania dwutaśmowego pozwala na dostosowanie szerokości produktu do dowolnego wymiaru od 686 mm do 1524 mm. Dzięki temu wysoce wydajnemu procesowi firma Aistech Surfaces LLC oferuje 3 różne szerokości bez dodatkowych kosztów za m² i każdą inną szerokość od 686 mm do 1524 mm w bardzo konkurencyjnej cenie.

Ciągłe odlewanie optymalizuje mieszanie składników, aby zaoferować idealną spójność kolorów nie tylko w ramach tej samej partii, ale nawet w różnych seriach produkcyjnych (ΔE < 1).

Grubość produktu – z uwzględnieniem efektu skurczu – jest łatwo regulowana za pomocą bardzo precyzyjnego systemu przekładni i wrzeciona, które ustawiają szczelina między górnym a dolnym pasem. Konsekwencja? Tolerancja AVONITE® na grubość arkusza jest najniższa spośród wszystkich innych akrylowych powierzchni litych. Precyzja w produkcji jest kluczem do najbardziej ambitnych projektów, a AVONITE® ma być ich częścią.

Zrealizowana bez rozpuszczalnika i ze 100% roztworu monomeru, masowa polimeryzacja metakrylanu metylu wytwarzanego w procesie produkcji podwójnej taśmy przyczynia się do zmniejszyć wpływ Lotnych Związków Organicznych na środowisko. W ten sposób AVONITE® został sklasyfikowany przez SCS Global Services na najbardziej wymagającym poziomie „Indoor Advantage Gold” za jego zdolność do zachowania jakości powietrza w pomieszczeniach. A to nie wszystko: dzięki symetrycznemu systemowi ogrzewania i chłodzenia ten wysoce wydajny system przyczynia się do oszczędzania energii. Wreszcie, odlewanie ciągłe poprawia wydajność i zmniejsza ilość odpadów, aby zoptymalizować wykorzystanie zasobów.

Zaangażowanie AVONITE® w ekologię

W Aistech Surfaces LLC nieustannie dążymy do poprawy naszej efektywności energetycznej i wodnej, przekierowania składowisk i powietrza jakość, korzystając ze wskaźników wydajności, które mierzymy i raportujemy. Ostatnie i bieżące inicjatywy na rzecz ochrony środowiska obejmują przejście na oświetlenie LED w naszych zakładach i biurach, proaktywny recykling materiałów biurowych i przemysłowych, modernizacje silników o wysokiej sprawności w napędach maszyn, przemysłowe systemy filtracji i recyklingu wody oraz jednostki utleniania termicznego z odzyskiem ciepła w celu zmniejszenia emisji LZO . Wreszcie partner transportowy Aristech Surfaces LLC na Europę gwarantuje recykling ścieków, wykorzystuje energię słoneczną w magazynie i ciężarówki napędzane gazem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek