AUSTROFLAMM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów

AUSTROFLAMM

Producent: Austroflamm

Ciepło w najlepszym wydaniu. Firma Austroflamm została założona w 1983 roku, a nasze produkty można znaleźć w ponad 30 krajach. W bogatym asortymencie znajdują się małe piece żeliwne, ale jeszcze więcej pieców na drewno i pellety, imponujące prefabrykowane kominki i wkłady. Nasze produkty są dobrze znane ze swojego współczesnego wzornictwa i doskonałej technologii spalania (w rezultacie nasze emisje są znacznie poniżej nawet najsurowszych norm). A przede wszystkim nazwa Austroflamm oznacza innowacyjność, co oznacza zarówno stale nowe modele, jak i wiele, wiele pomysłowych detali.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek