AUREHUM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


AUREHUM

Producent: Aurehum

Aurehum to francuska firma produkująca i sprzedająca luksusowe meble ogrodowe. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży przemysłowej, nasze know-how polega na łączeniu designu i przemysłu w odzwierciedlenie luksusowego piękna i funkcjonalności.

Aurehum i stół wielofunkcyjny Agathe

Stół zewnętrzny Agathe wyróżnia się na tle innych stoły według jego konstrukcji i funkcji. Jest całkowicie modułowy i konfigurowalny. Jest idealnym wcieleniem ekspresji „french touch” łączącej francuski know-how, jakość, szycie na miarę i serdeczność.

Dzięki futurystycznej wizji ma zdolność tworzenia niezapomnianych chwil. Ten stół, specjalnie zaprojektowany do użytku na zewnątrz, ma pozycje otwartą i zamkniętą.

Kiedy jest otwarty, ma miejsce na dedykowane urządzenia do gotowania i akcesoria, które można dodać zgodnie z życzeniami każdego zgromadzenia.

Część środkowa może porusza się w górę i w dół i ma kilka poziomów.

Pierwszy przechowuje urządzenia kuchenne i akcesoria w stole, gdy jest on zamknięty.

Drugi umożliwia dostęp do urządzeń kuchennych i akcesoriów podczas obiadu.

Trzeci poziom umożliwia łatwe umieszczanie i wyjmowanie urządzeń i akcesoriów do gotowania.

W pozycji zamkniętej stół chroni urządzenia i akcesoria do gotowania.

Najlepsze materiały firmy Agathe

Pracujemy z najlepszymi materiałami, które są odporne na warunki atmosferyczne i wymagają niewielkiej konserwacji . Dekton®, aluminium i stal austenityczna to surowce Agathe, ale możemy przeanalizować wszelkie prośby. Całkowicie wykonane na zamówienie, z możliwością wyboru przez klienta wymiarów, kolorów tacki i konstrukcji. Akcesoria i urządzenia do gotowania mogą być dodawane zgodnie z Twoimi upodobaniami i pragnieniami: – Taca indukcyjna, płyta grzewcza Teppanyaki, Grill, Grill Raclette, Grill kamienny, Patelnia, Wiaderka na lód, Deska do krojenia, Płyta ze stali nierdzewnej, Światło LED, Wtyczka USB, Kominek etanolowyc .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek