ATLAS PLAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ATLAS PLAN

Producent: Atlas Plan

Atlas Plan to marka, która specjalizuje się w tworzeniu wielkogabarytowych płyt ceramicznych. Miejsca, w których mieszkamy, nieustannie przypominają nam, kim jesteśmy, co kochamy i dlaczego. Każda powierzchnia jest ciągłym przypomnieniem historii, wspomnień, gestów, spotkań i inspiracji, aby dotknąć, zobaczyć i poczuć. Atlas Plan tworzy odporne, kompaktowe, niezmienne, cenne i wszechstronne powierzchnie, które są tak czyste, jak najprawdziwsze, najgłębsze i najbardziej autentyczne materiały lub komponenty. Atlas Plan doskonale odwzorowuje doskonałość i bogactwo kolorów i faktur, wraz z żyłkami i cieniowaniem marmuru, naturalnego kamienia i najbardziej innowacyjnych designerskich materiałów, aby stworzyć urzekającą atmosferę/środowisko. Unikalny, bezszwowy materiał, który pozostaje niezmieniony w czasie, odpowiedni do przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych oraz idealny do powierzchni wymagających optymalnej higieny, trwałości i estetycznej harmonii. Oferując doskonałą swobodę łączenia i dopasowywania, powierzchnie Atlas Plan tworzą siedliska o wyjątkowym stylu i elegancji.

Cztery duże rozmiary dla wszystkich rozwiązań architektonicznych i projektowych. Techniczne parametry gresu porcelanowego oraz najbardziej wyrafinowany design łączą się w tych wielkoformatowych płytach, tworząc płynne i harmonijne postrzeganie powierzchni i przestrzeni. Szeroki wybór rozmiarów i grubości pozwala na skoordynowane zastosowanie w projektach począwszy od przestrzeni mieszkalnych: kuchnia, pokój dzienny, łazienka, sypialnia, po obiekty komercyjne: hotele, hotelarstwo, biura, sklepy, baseny i uzdrowiska. Format 162x324 cm nie jest rektyfikowany, posiada jednolity wzór i jest przeznaczony do tworzenia elementów wyposażenia przestrzeni wewnętrznych takich jak: blaty do łazienek i kuchni, backsplashe, blaty toaletowe i umywalki zintegrowane, blaty, blaty i blaty, lady oraz na zewnątrz rozwiązania takie jak elewacje. Rozmiary 120x240 cm, 120x278 cm, 160x320 cm są rektyfikowane i charakteryzują się dużą różnorodnością graficzną. Nadają się do stosowania w przestrzeniach wewnętrznych do podłóg, okładzin ściennych lub elementów wyposażenia, a także do rozwiązań zewnętrznych, takich jak elewacje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek