ATELIERB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

ATELIERB

Producent: AtelierB

AtelierB promuje wykorzystanie betonu jako szlachetnego materiału, łącząc praktyki rzemieślnicze i najnowocześniejsze techniki.

Działa w Montrealu od 2001 roku, projektujemy i produkujemy kolekcje podłóg betonowych, blatów, paneli, mebli i akcesoriów (beton polerowany, beton podporowy w razie potrzeby, receptura betonu AtelierB, beton ultrawysokowydajny, beton samopoziomujący, beton ogniotrwały, beton barwiony, uszczelniacz do betonu itp.). Skrojone na miarę lub gotowe do montażu wewnątrz lub na zewnątrz, nasze produkty są projektowane z myślą o projektantach, architektach, urbanistach i amatorach współczesnej twórczości.

Produkty AtelierB są wynikiem wielu lat badań i refleksji. Naszym celem jest oferowanie innowacyjnych i dostępnych rozwiązań.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek