ATELIER SO GREEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów

ATELIER SO GREEN

Producent: Atelier So Green

ATELIER SO GREEN proponuje gamę niestandardowych donic i mebli ogrodowych w marce IMAGE'IN dla architektów, architektów krajobrazu i dekoratorów, a także dla pojedynczych klientów, którzy chcą pozostać głównym wykonawcą swojego projektu. Wykonane na zamówienie w naszym warsztacie, IMAGE'IN odpowiada na najbardziej specyficzne potrzeby w najlepszych warunkach jakości i obsługi. Modele z naszego katalogu i cennika są ilustracją naszych możliwości, a nie ograniczeniem. Produkujemy donice w dowolnym formacie i kolorze.

Zastosowanie włóknocementu, trwałego i bezobsługowego materiału, sprawia, że Image'In doniczce jest odporne na najgorsze warunki atmosferyczne (mróz, deszcz, UV...).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek