ATELIER C.U.B

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ATELIER C.U.B

Producent: Atelier C.U.B

Studio Atelier CUB to efekt współpracy dwóch projektantów-rzemieślników: Sophie Gailliot i Richarda Pontais. Pod nazwą Atelier CUB (akronim CUB oznacza związek Skóry i Drewna, po francusku Cuir Union Bois) rozwijają wspólny język, używając swoich ulubionych materiałów. Skóra i drewno łączą się w swoich kreacjach, aby stworzyć jedno. Pracując nad każdą funkcją materiałów, opracowują w Montrealu współczesne i ciepłe meble i akcesoria, od jedynych w swoim rodzaju elementów po małe serie, w ciągłym poszukiwaniu szczegółów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek