ASTER CUCINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ASTER CUCINE

Producent: Aster Cucine

Kształt naszych projektów rodzi się z silnych uczuć. Design to język, w którym manifestują się idee i pasje. Bo tylko w ten sposób możemy tworzyć kolekcje bogate w tajemniczość, zmysłowość i intymność. Opowiadając historię, nadając każdej historii fizyczną i materialną formę.

Każda z naszych kolekcji jest dzieckiem dawnej historii, każdy projekt opowiada historię.

Kuchnie tworzymy, ponieważ kuchnie są sercem każdego domu, jeden kawałek, bez którego nigdy nie możesz być, ale poszliśmy o krok dalej. Przekształciliśmy nasze kuchnie, czyniąc je nie tyle „niezastąpionymi”, co „nieodpartymi”, oto co stworzyliśmy naszą prawdziwą misją. Bycie nie do odparcia. W Aster przenieśliśmy nasze cele, aby skupić się na naszych klientach. Naszą misją jest tworzenie bajecznie nieodpartych projektów. Pokazując naszą umiejętność tworzenia atrakcyjnych projektów, które z pewnością wzbudzą silne emocje. Nasza jest ekonomia „przyciągania”. Wszystkich nas pociąga to, co znane. Inspiruje nas silna empatia z naszymi klientami. Dlatego wszystkie nasze kolekcje mają wiele do opowiedzenia i dlaczego mają na nas wpływ czasy, w których żyjemy i ci, którzy wybierają nasze produkty.

Na tym polega nasza misja.

JAKOŚĆ

Co my przez jakość, co rozumiemy przez wartość

Techniczna jakość najnowocześniejszych technologii, doskonałe mechanizmy, lakierowanie, a nawet dobór drewna użytego w kolekcjach Aster Cucine przemawiają za tym, co mówimy o tym, co rozumiemy przez świetna jakość i najwyższa jakość. Jakość to coś, co warto wybrać, dodając do tego trwałą satysfakcję, jakość w najszerszym tego słowa znaczeniu. Jakość jako wartość dodana, która jest widoczna dla wszystkich. Nasi klienci traktują swoje kuchnie jako punkt wyjścia przy projektowaniu swoich domów. Nasze kolekcje mogą kierować i inspirować klientów w projektowaniu każdego pomieszczenia w ich domu. To właśnie sprawia, że nasze projekty mają tak wielką wartość. Nasi klienci oczekują towaru najwyższej jakości. Ci, którzy wybierają nasze projekty, wyruszają w nową podróż pełną najwyższych oczekiwań. Nasi klienci nie mają nic przeciwko przepłacaniu, ponieważ wiedzą, że nie ma nic zwyczajnego w tym, za co płacą, jest to niezwykła transakcja, ponieważ dostają coś o prawdziwej wartości, warte wszystkiego, co na to wydają. Wiedzą, że to, co kupują, nie jest zwyczajne, a raczej niezwykłe. Kupowanie projektu Aster Cucine oznacza wejście w całe wielozmysłowe doświadczenie, w którym wszystko, od katalogu po salon, od odniesień do historii i sztuki, dokonuje wyboru i doświadczenia zakupu czegoś naprawdę wyjątkowego. Wiedzą, że nasze korzenie są mocno zakorzenione w naszej przeszłości i że wybranie nas łączy ich ze światem, który zawsze istniał i który zawsze będzie istniał. Wiedzą, że to, co kupują, wykracza poza zwykłą wartość handlową i ma wartość, która sprawia, że jest naprawdę niezapomniana. Dlatego naszym klientom nie chodzi tylko o racjonalne wybory, ani też nie chcieliby nimi być. Wydając pieniądze nasi klienci biorą również pod uwagę uczucia i estetykę, które warunkują sposób, w jaki wydają pieniądze. Nasi klienci aż za dobrze wiedzą, że mogliby patrzeć na kupowanie u nas wyłącznie w sposób racjonalny, ale nie ograniczają się, aby mogli naprawdę cieszyć się swoim wyborem. Chcemy, aby przyjemność naszych klientów przy wyborze projektów od nas była naszym priorytetem. Nasi klienci to eklektycy, którzy lubią wyróżniać się w dokonywanych wyborach. Tylko oni mogą zdecydować, co najlepiej pasuje do ich nastroju i wyglądu, który im odpowiada. Bardzo chętnie czerpią inspirację z twórczej różnorodności, którą możemy im zaoferować. Naszym klientom zależy na robieniu rzeczy dla czystej zabawy. Przyjemność robienia rzeczy dla samej radości to coś więcej niż tylko znalezienie czegoś, co wykona pracę tak, jak powinno, ale ważniejszy jest wyimaginowany świat, który pojawia się wraz z wybranym projektem. Aster dodaje więc dodatkowy wymiar kulturowy i estetyczny, a także silne poczucie zabawy do i tak już bardzo złożonej tożsamości.

MADE IN ITALY

Nasze made in Italy Dlaczego nasze made in Italy? Właśnie dlatego, że jest nasz, bo po prostu nie jest prawdą, że coś „made in Italy” koniecznie będzie piękne, tak to widzimy. Nasz włoski design zrodził się z naszej kultury, naszej historii i naszej umiejętności pracy z różnymi materiałami oraz oddania pełnego potencjału każdego materiału, kształtującego go w różne formy. W Aster Cucine jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i dumni, że podnosimy swój profil, pokazując najlepsze, co ma do zaoferowania włoski design.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Każda firma powinna dążyć do tego, aby świat był lepszym miejscem. To wyzwanie, któremu chcielibyśmy sprostać. W świecie ograniczonych zasobów ważne jest, aby każda firma robiła wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić, że jej procesy i produkty są wysoce zrównoważone. Projektowanie, tworzenie i sprzedaż towarów z etycznym podejściem to coś, co traktujemy bardzo poważnie. W świecie przyrody nie ma czegoś takiego jak odpady. Każda pojedyncza rzecz, każdy element w naturalnym świecie lub pochodzący z niego, gdy zakończy swój naturalny cykl, powraca do swoich początków i jest ponownie wchłaniany. Jest to najważniejsza lekcja, jakiej może nas nauczyć natura, i jest to lekcja, którą Aster Cucine wybiera we wszystkich swoich wyborach produkcyjnych. Wytwarzanie i używanie towarów i produktów, które można ponownie wchłonąć do środowiska bez naruszania jego naturalnej równowagi po zakończeniu życia zawodowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek