ASTELLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów

ASTELLO

Producent: Astello

ASTELLO zarządzają Thierry Massant i Dominique Malcor.

Projektują i wykonują wysokiej klasy meble klasyczne od ponad 20 lat.

ASTELLO wykonuje na zamówienie meble klasyczne i Art Deco o wyjątkowo wysokiej jakości''.

Współpracuje z najbardziej znanymi projektantami wnętrz zarówno przy projektach publicznych (hotele, restauracje, ambasady itp.), jak i prywatnych, wykorzystując zdjęcia i projekty klientów, planując ich projekty lub oferując modele z własnej dokumentacji.

ASTELLO służy radą w zakresie doboru '' modeli, wykończeń i tkanin, a meble wykonane są przez rzemieślników z pasją przy użyciu tradycyjnych technik.

KOLEKCJA ART DECO

Kolekcja ta łączy w sobie „wielką oryginalność i współczesność, w pełni szanując historię i ducha stylu ”.

Każdy mebel jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb, zaczynając od osobistego doboru materiałów, kolorów i tkanin.

Każdy przedmiot jest produkowany na tym samym poziomie doskonałości i standardów jakości, jak każdy mebel na zamówienie.

OGRÓD FU RNITURE

ASTELLO oferuje wyjątkową i oryginalną gamę mebli ogrodowych, która oddaje ducha mebli wewnętrznych z kilku epok, od XVIII wieku po Art Deco.

- Bogata gama stylów i modeli

- Poduszki wykonane na zamówienie klienta tkaniny

- wykonane z najwyższej jakości teku plantacyjnego

- Meble ASTELLO wytrzymują próbę czasu, ponieważ ich przedmioty są wykonywane przez rzemieślników o wyjątkowych umiejętnościach przy użyciu tradycyjnych technik, którzy nadają każdemu przedmiotowi niepowtarzalny i przyjemny charakter. ''

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek