ASSA ABLOY OPENING SOLUTIONS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ASSA ABLOY OPENING SOLUTIONS

Producent: Assa Abloy Opening Solutions

ASSA ABLOY Italia należy do grupy ASSA ABLOY, światowego lidera w zakresie rozwiązań otwierania drzwi i kontroli dostępu. Portfolio produktów ASSA ABLOY jest bardzo wszechstronne i łączy w sobie innowacje techniczne, łatwość użytkowania i zrównoważony rozwój: od rozwiązań dostępu cyfrowego po przyjazne dla użytkownika i intuicyjne produkty kontrolowane przez aplikację, oprogramowanie lub kartę, do mechanicznych cylindrów i zamków

bezbateryjne i bezprzewodowe mechatroniczne produkty „hybrydowe”, do inteligentnych zamków, samozamykaczy, drążków antypanicznych i sejfów. Oferta ASSA ABLOY rozciąga się od bardziej tradycyjnych systemów mechanicznych do najnowszej generacji rozwiązań elektromechanicznych i cyfrowych, zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeby ochrony i dostępności, z innowacjami i wygodą. Założona w 2007 roku firma ASSA ABLOY Italia jest dziś ważną rzeczywistością z 231 pracownikami i dwoma zakładami produkcyjnymi w kraju, łącząc rozwiązania ASSA ABLOY z historycznymi markami, takimi jak: Mul-T-Lock (cylindry i zamki o wysokim poziomie bezpieczeństwa), MAB (zamykacze do drzwi ), CORNI (zamki i drążki antypaniczne) oraz YALE (tradycyjne zamki mechaniczne i zamki cyfrowe). Portfolio ASSA ABLOY Italia jest silnie zorientowane na innowacyjność, a także na projektowanie: historyczna firma VALLI & VALLI, doskonałość Made in Italy, znana na całym świecie z projektowania i produkcji uchwytów, jest rzeczywiście częścią Grupy. Valli wnosi do oferty ASSA ABLOY Italia wysoką zawartość wzorniczą, osiągając najwyższy poziom dzięki marce Fusital. W sercu filozofii korporacyjnej ASSA ABLOY Italia znajduje się również środowisko, ponieważ ASSA ABLOY ma na celu przyczynienie się w zrównoważony sposób do ewolucji systemów bezpieczeństwa i dostępu we Włoszech, aby zapewnić coraz bardziej bezpieczną przyszłość, ale także coraz bardziej ekologiczną.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek