ARTSTONE PANEL SYSTEMS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARTSTONE PANEL SYSTEMS

Producent: Artstone Panel Systems

Rozpoczynając działalność w 2005 roku jako pionier i innowacyjna marka dekoracyjnych paneli ściennych, Artstone Inc. przenosi zrozumienie i wizję dekoracji w Turcji do innego obszaru i umożliwia kreatywne rozwiązania inspirowane naturą we wszystkich przestrzeniach. Wysuwa się naprzód, aby być reprezentantem jakości i zaufania jako odnoszący sukcesy partner biznesowy rozwiązań projektowych, działający w kraju i za granicą ze swoim młodym, dynamicznym i wizjonerskim zespołem.

"Dekoracyjne panele ścienne Artstone", które są projektowane i produkowane w Turcja to marka, która nie nadąża za modą, ale tworzy modę z własną linią i unikalnymi modelami.

Dzięki wszechstronnym produktom, które można łatwo zastosować we wszystkich obszarach wewnętrznych i zewnętrznych oraz infrastrukturze projektowej, która harmonizuje z różnymi style, Artstone stał się ulubioną marką w sektorze dekoracji.

Dekoracyjne panele ścienne Artstone, które mają wiele opcji modelowych w kamieniu naturalnym, cegle, betonie, skale, drewnie i specjalnych konstrukcjach, wzmocniły swoje osiągnięcia estetyczną obecnością, którą tworzy mieszanie oferty natury z unikalnym rozumieniem projektu, a także z jego uważną obsługą od procesu zamówienia do aplikacji i usług pomocniczych później.

Ponadto, Artstone A.Ş. nadąża za trendami zdobniczymi na świecie i od 2016 roku prezentuje efekt wieloletniej pracy, którą jest jej nowa marka, seria KAROART.

Od momentu powstania była partnerem rozwiązań dla ponad 6000 projektów od 10 lat zarówno w kraju jak i za granicą takich jak obiekty turystyczne, domy prywatne, kawiarnie i restauracje, galerie handlowe, ośrodki sportowe, SPA, biura, sklepy i prywatne firmy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek