ARTMAN ITALIANA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

ARTMAN ITALIANA

Producent: Artman Italiana

Artman Italiana jest pierwszą firmą, która ponad 35 lat temu mocno wierzyła w wykorzystanie technologii żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym (powszechniej znanej jako włókno szklane) do tworzenia wytrzymałych i niezawodnych pól do minigolfa.

Z biegiem czasu my poszerzyliśmy gamę naszych produktów, dzięki czemu dzisiaj specjalizujemy się w produkcji:

-TORÓW MINIGOLF

Pomyśleliśmy o czterech liniach systemów do minigolfa (Garden Golf, Miniatur Golf

Minigolf Bongni i Rondò Golf) o różnych wymiary i cechy, aby sprostać różnym potrzebom klientów.

- Zjeżdżalnie wodne

Bezpieczeństwo użytkownika końcowego stawiamy na pierwszym miejscu. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy linie zjeżdżalni Family 180 i Family 260, myśląc zarówno o basenach publicznych, jak i prywatnych.

Rodzina niedawno powiększyła się, witając Tornado: zjeżdżalnia wodna na prywatny basen, która zapewnia świetną zabawę dla dorośli i dzieci na bardzo ograniczonej przestrzeni.

- SZTUCZNE SKAŁY

Nasze sztuczne skały to monoblokowe „głazy” o różnych rozmiarach i małej wadze, łatwe do transportu i można je umieścić w dowolnym miejscu.

- WODOSPADY, JEZIORA I SZTUCZNE STRUMIENI

W tej kategorii produktów oferujemy serię elementów mebli ogrodowych, które nadadzą Twojej zielonej przestrzeni nutkę oryginalności i świeżości.

- MEBLE TEMATYCZNE, DO WNĘTRZ I ZEWNĘTRZNYCH

Linia mebli tematycznych, inspirowana cywilizacje przeszłości, składa się z różnych elementów dekoracyjnych, takich jak posągi, stele, panele, kolumny, kompozycje itp.

Wyposażenie tematyczne pozwala wzbogacić zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne przestrzenie, tworząc szczególne i sugestywne oprawy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek