ARTESIVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARTESIVE

Producent: Artesive

Marka ARTESIVE jest wynikiem prawie rocznych badań w dziedzinie folii winylowych do dekoracji.

ARTESIVE została stworzona, aby wypełnić lukę w zakresie folii samoprzylepnych, aby zapewnić gamę folii o niemal zaporowej cenie. Naszym celem jest dostarczenie produktu wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Zbadaliśmy jakość materiałów i dokładnie przetestowaliśmy nasze folie, aby mieć pewność, że kupujący ARTESIVE na pewno dokonali właściwego wyboru i kupują najlepszą specyfikację. ARTESIVE to młoda, ekscytująca włoska firma, a nasz młody personel każdego dnia pracuje nad poszukiwaniem nowych efektów i materiałów. Jesteśmy podekscytowani, że możemy wykorzystać całą naszą pasję, aby służyć naszym klientom. Misją marki jest zdobycie pozycji wzorca na rynku Interior Decor, skierowanego głównie do użytkowników prywatnych, jak i profesjonalistów w dziedzinie aplikacji folii samoprzylepnych. Naszą intencją jest poszerzenie naszego katalogu o ekskluzywne modele i trendy, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej równowagi między jakością a ceną.

Technologia Artesive Wszystkie tworzone przez nas folie samoprzylepne powstają z myślą o połączeniu jakości, bezpieczeństwa i wzornictwa. Każda folia, przed wprowadzeniem do produkcji, jest poddawana serii testów w celu upewnienia się, że produkt nadaje się do użytku.

• Zgodność: Folia Artesive jest odpowiednia. Oznacza to, że wraz ze zmianą temperatury folia rozciąga się i pozwala przykleić ją nawet w trudnych miejscach, takich jak narożniki czy krawędzie. Wystarczy opalarka lub suszarka do włosów po prostu uwalnia materiał i szybko się odkształca, dając możliwość lepszej przyczepności.

• Design: Artesive wierzą, że zmysł dotyku nie jest gorszy od niepowtarzalnego wyglądu tego produktu. Z tego powodu wszystkie nasze tekstury, które mają efekt drewna, metalu lub kamienia, dają wrażenie prawdziwego materiału, różniącego się modelem i modelem.

• Dzięki systemowi Bubble Free i specjalnej kompozycji, powłoce klejącej Artesive w połączeniu z grubością cholewki można drastycznie zredukować drażniące pęcherzyki powietrza, które często powstają podczas nakładania zwykłej folii samoprzylepnej.

• Folie samoprzylepne firmy Artesive nie mają natychmiastowego zgryzu. Jest to normalne, raczej zostało zaprojektowane specjalnie w celu umożliwienia natychmiastowego oderwania i zmiany położenia na powierzchni. Zwykle wiązanie zwiększa się po 24 godzinach ekspozycji i jest całkowicie związane po 5 dniach.

• Nasze bezpieczne powłoki klejące firmy Artesive, mimo że nie powstały jako produkty do ścian, zostały przetestowane pod kątem certyfikacji europejskiej EN15102, aby zapewnić brak materiałów i chemikaliów, które są szkodliwe dla zdrowia.

Dlaczego Artesive Od tego pomysłu zaczęła się część naszej przygody. Ile razy zmieniałeś mebel lub przedmiot w swoim domu tylko dlatego, że znudziło Ci się oglądanie tych samych kolorów, może starego lub przestarzałego projektu? Ale nie myślałeś, że to przekroczenie budżetu na nowy zakup. Poruszamy się nawet po rynku transportowym, korzystając z surowców. Zanieczyszczenia i ich utylizacja nie są już potrzebne.

Wiele razy faktycznie meble, którymi się pozbywamy, są w pełni sprawne i widzimy je zmuszone do wywiezienia na wysypisko śmieci lub na pchli targ. Ta filozofia „odnowy” rozpoczyna nasze poszukiwania czegoś, co przywraca życie i kolor starym przedmiotom gospodarstwa domowego. Niezależnie od tego, czy jest to stół, drzwi, szafka czy łóżko, folie samoprzylepne pokryją je nowym światłem w całym domu lub biurze.

Główne zalety stosowania folii samoprzylepnej ARTESIVE • Renewal Design : Folie ARTESIVE są zgodne z aktualnymi trendami, można tchnąć nowe życie w przedmioty i materiały o starodawnym wyglądzie.

• Oszczędności finansowe: unikaj kupowania przedmiotu do powlekania. Nasze studium przypadku pokazuje, że w większości przypadków powlekanie jest zawsze tańsze niż wymiana.

• Łatwość aplikacji: wystarczy usunąć tylny papier i kontynuować malowanie, częściej nie trzeba usuwać powierzchni.

• Korzyści dla środowiska: wybór stosowanie folii ARTESIVE zapobiega temu, że stary materiał wyląduje na uboczu, a co gorsza wyrzuci.

• Przewaga twórcza: możesz wybrać w zależności od osobistych upodobań odnowienie swojego materiału i uczynić go wyjątkowym. Co więcej, nawet twoja osobista satysfakcja przyniesie korzyść, ponieważ będzie to praca wykonana wyłącznie przez ciebie!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek