ARTEBA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

ARTEBA

Producent: Arteba

Arteba zawsze uważała wnętrze łazienki za bardzo intymne miejsce poświęcone wewnętrznemu wellness i pielęgnacji ciała. To wymarzone miejsce, w którym człowiek może odnaleźć duchową regenerację. Wychodząc z takiego założenia, Arteba zorganizowała swoją strukturę tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby i zaoferować niestandardowe rozwiązania projektowe. Dział Techniczny Arteba wspiera projektanta w doborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. Idealne połączenie rzemiosła i konstrukcji przemysłowej zapewnia staranność i dokładną kontrolę w produkcji. PRODUKCJA RZEMIEŚLNA TO JEDNA Z WARTOŚCI DODANYCH ARTEBA, GWARANCJA DOSTOSOWANIA I WŁOSKIEJ DOSKONAŁOŚCI Wszystkie kolekcje Arteba dostępne są na zamówienie w niezliczonych kombinacjach i wykończeniach, zawsze zapewniając unikalne, oryginalne rozwiązania idealnie zgodne z życzeniami klienta

Arteba nieustannie dąży do doskonałości i każdego dnia pracuje nad poprawą i osiągnięciem idealnej równowagi między interwencją człowieka a współczesną technologią. Precyzja wykonania w produkcji, design mówiący nowoczesnym językiem oraz starannie monitorowana linia produkcyjna sprawiają, że Arteba jest idealnym partnerem, który spełnia potrzeby zarówno klientów prywatnych, jak i kontraktowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek