ARTE DI TAPPETI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 148 elementów

ARTE DI TAPPETI

Producent: Arte di tappeti

ARTE DI TAPPETI Zaczynaliśmy w 1980 roku z naszą galerią w Teheranie, starej Persji, dziś znanej jako Iran, a teraz mamy prawie 40 lat doświadczenia w bezpośrednim imporcie orientalnych dywanów. Galeria została oficjalnie założona w Persji przez mojego ojca, ale działała już za czasów mojego dziadka. Od wielu lat prowadzimy swoją działalność w wielowymiarowym świecie dywanów iz wielkim entuzjazmem przeżywamy codzienną przygodę naszego zawodu, zawsze szukając nowych pomysłów, metod i najlepszych dywanów do zaoferowania naszym klientom.

Kim są my? Jesteśmy rzemieślnikami z silną pasją do dywanów, pasją, którą odziedziczyliśmy po poprzednim pokoleniu.

W ciągu tych lat działalności zdobyliśmy solidną wiedzę na temat wszystkiego, co dotyczy dywanów: od skrupulatnego poszukiwania wysokiej jakości starych i współczesne dywany do sprzedaży, do produkcji niestandardowych elementów, od specjalistycznego czyszczenia po renowację dywanów i starych gobelinów, starając się jak najlepiej zachować ich wysoką wartość estetyczną. Następnie rozszerzyliśmy naszą działalność na sektor wycen, wykorzystując całą naszą pasję i wiedzę oraz zakładając naszą Galerię w Mediolanie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek