ARTE BROTTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARTE BROTTO

Producent: Arte Brotto

Od ponad 50 lat Arte Brotto interpretuje doskonałość włoskich mebli na świecie. Firma, założona w Rosà przez Sante Giorgio Brotto, opracowuje oryginalne kolekcje i realizuje kompletne projekty na zamówienie, również we współpracy z Foglie d'Oro, marką luksusowych podłóg z rodziny Brotto.

Silna rzeczywistość, która została w stanie stworzyć historię mebli artystycznych, podstawę dla ciągłych badań estetycznych i projektowych, charakteryzujących się szczególnym naciskiem na eko-zrównoważony rozwój: etyczny i estetyczny wybór, który jest realizowany przy użyciu litego orzecha i dębu pozyskiwanego z certyfikowanych lasów, w naturalne wykończenia olejów roślinnych, unikanie stosowania produktów z formaldehydem lub innymi ropopochodnymi

Wiedza o drewnie, umiejętności rzemieślnicze, badania estetyczne

Kontrola nad łańcuchem dostaw, z lasami i tartakami będącymi własnością firmy, jest gwarancją jakość surowca, wybranego i przekazanego do pierwszego przetwarzania bezpośrednio u źródła, z pełnym poszanowaniem środowiska.

Wewnętrzny dynamiczny zespół projektowy opracowuje cr intuicyjne intuicje Sante Giorgio Brotto, zamieniające je w oryginalne kolekcje, wsłuchujące się i wspierające potrzeby klienta, w dialogu z architektami i projektantami wnętrz.

Pasja i umiejętności mistrzów z dużym doświadczeniem podkreślają cechy najcenniejszych esencji orzech i dąb: obróbka i wykończenia są ściśle wykonywane ręcznie, aby każdy mebel był niepowtarzalny i niepowtarzalny. tradycję meblową, której głębokim koneserem jest Sante Giorgio Brotto

przez lata firma budowała swoją tożsamość estetyczną na wyborach stylistycznych o współczesnym charakterze, ze szczególnym uwzględnieniem eko-projektowania. Synteza, której wartością przewodnią jest pojęcie komfortu, które przekłada się na rozwiązania, które są jednocześnie solidne i wyrafinowane, dzięki mądremu wykorzystaniu litego drewna, z którego tworzy się eleganckie meble, które mają być trwałe w czasie.

Od początki współczesności: historia mebli artystycznych

eko-projektowa dusza Arte Brotto, reprezentowana przez stół Vero i kolekcję Leonardo, jest naturalną ewolucją artykulacyjnej produkcji, która przechodzi przez najróżniejsze style z osobowość i oryginalność. Zaczynając od klasycznego, nigdy nie zapomnianego miejsca powstania firmy: kolekcje Vere Antichità i Infinite Classic interpretują i odnawiają tradycję z elegancją. Współczesny gust znajduje wyraz w kolekcjach Segreti i Palazzi, będących syntezą badań, w które zaangażowany był zespół projektowy Arte Brotto wraz z krajowymi uniwersytetami i artystami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek