ARTE & D

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów

ARTE & D

Producent: Arte & D

Zwracając szczególną uwagę na design, komfort i jakość, Arte & D jest wiodącym dostawcą nowoczesnych, zorientowanych na opcje produktów do siedzenia i stołów do wielu zastosowań, od biur korporacyjnych po instytucje edukacyjne, gościnność i nie tylko.

Z naciskiem na elastyczność i indywidualna uwaga, staramy się dostarczać innowacyjne rozwiązania dla stale zmieniających się wymagań i za każdym razem dostarczać naszym klientom wyjątkową obsługę.

Dumni z ugruntowanej bazy wiedzy w zakresie projektowania produktów, inżynierii, sprzedaży i serwisu, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen oraz kompleksową gwarancję na wszystkie produkty, Arte & D zapewnia zdolność produkcyjną, trwałe zaangażowanie w rozwój nowych produktów i elastyczne podejście do obsługi klienta.

Kanały dystrybucji:

- Kraj: ELLECI OFFICE SRL, Via Umbria 4, 35043 Monselice - Pd - Włochy

- Międzynarodowy: ARTE & D SRL, Via Umbria 4/A, 35043 Monselice - Pd – Włochy

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek