ART CASA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ART CASA

Producent: Art Casa

Od 1984 roku Art Casa produkuje ręcznie na zamówienie firany wewnętrzne, sofy, krzesła, fotele i łóżka.

Firma oferuje szeroką gamę produktów do dekoracji domów, zarówno dla miłośników stylu klasycznego, jak i dla tych, którzy preferują bardziej nowoczesny i minimalistyczny smak.

Warsztat rzemieślniczy Art CasaWszystkie produkty są wykonane w całości w warsztacie rzemieślniczym. Każda faza pracy, od cięcia tkanin po wykończenie, jest wykonywana w warsztacie przez rzemieślników wnętrz, z dbałością i umiejętnościami, które zawsze wyróżniały tę sztukę.

Z tego powodu Art Casa może dostosować każdy aspekt wszystkich modeli w katalog, od wymiarów po wykończenia.

Praca Art Casa zaczyna się od wyboru surowców. Zarówno na zasłony jak i tapicerkę dobierane są najlepsze tkaniny z sieci dostawców, oferujących tylko sprawdzone i jakościowe materiały, które przetrwają w czasie.

Zasłony wewnętrzneArt Casa produkuje zarówno miękkie zasłony i zasłony, jak i bardziej techniczne zasłony, takie jak rolety, Roman żaluzje i żaluzje panelowe.

Zasłony są nieodzownym elementem wyposażenia domu: mogą nadać wnętrzu osobowość, dopełnić je i dopasować do niego lub stanowić element całkowicie kontrastowy.

Elegancję nadają tkaniny i detale: pościel, jedwabie i poliestry w połączeniu z kannetą, falbankami i wykończeniami.

Wszystkie zasłony są pakowane w warsztacie rzemieślniczym w Padwie. Art Casa dba o każdy aspekt i każdy szczegół, ponieważ lubi gwarantować dopracowany i wysokiej jakości produkt.

TapicerkaFirma specjalizuje się w produkcji i renowacji istniejącej tapicerki. Wspólnie z klientem Art Casa projektuje łóżka, sofy i różne rozmiary foteli.

Wszystkie elementy tapicerowane wykonane są z litego drewna, aby konstrukcja była mocniejsza i bardziej wytrzymała. Firma zawsze używa nietoksycznej gumy piankowej o różnej gęstości, aby zapewnić maksymalny komfort zarówno na siedzisku, jak i na oparciu.

Dzięki doświadczeniu w tej dziedzinie Art Casa wie, jak pracować na istniejących elementach, nawet tych wartościowych, nadając im nowe życie i nowe zastosowanie. Wie, jak rozpoznać różne style mebli i ocenić najlepsze rozwiązanie w każdym przypadku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek