ARREDOCLASSIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

ARREDOCLASSIC

Producent: Arredoclassic

Arredoclassic to młoda firma założona w 1998 roku w dzielnicy meblowej Pesaro, Marche. Od początku istnienia firma wykazywała zainteresowanie eksportem wierząc i inwestując w udział w głównych targach branżowych od Mediolanu po Paryż, USA po Dubaj i Singapur. Arredoclassic udowodnił swój innowacyjny i pełen przygód charakter, wkraczając na rynki międzynarodowe i stając się ambasadorem wszystkich wartości, które składają się na Made in Italy. Wartości te znajdują odzwierciedlenie w kolekcjach i produktach Arredoclassic, a także w filozofii firmy.

Jakość produktów wpisuje się w tradycję mistrzów producentów mebli z Marche, którzy od dziesięcioleci tworzą wnętrza na miarę każdego potrzebować. Tradycja ta jest tchnięta w każdy produkt i detal i tchnie życie w klasyczne, eleganckie i niepowtarzalne meble.

Arredoclassic: Osobowość, Badania i Elegancja

Arredoclassic odkrywa charakter przestrzeni, wpisując ją w pragnienia mieszkańców to. Tchnie życie w sypialnie, salony i jadalnie, jednocześnie wzbogacając je wyjątkowymi akcentami. Od samego początku Arredoclassic ma ducha międzynarodowego, tworząc własną przestrzeń biurami i salonami na całym świecie, zachowując cały łańcuch produkcyjny we Włoszech, między wybrzeżem a wzgórzami Pesaro, Marche.

Nasze kolekcje ucieleśniają tradycję znak rozpoznawczy i design mebli włoskich, zbiegająca się wiedza i precyzyjne linie w formach naszych mebli tworzą prestiżowe i niezapomniane scenariusze. Chcemy zaoferować autentyczny wybór środowisk charakteryzujących się poezją o wyjątkowej precyzji. Kolekcje tworzone są w celu zaspokojenia wszelkich wymagań gustu i formy, przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o szczegóły i innowacyjność.

Nasze wartości jakości

Wyróżniające wymagania, które gwarantują produkty, które tworzymy i sprzedajemy na całym świecie, leżą w 100% włoskiej produkcji, ich stworzeniu z półfabrykatów włoskich materiałów, ich konstrukcja z naturalnych materiałów wysokiej klasy i najwyższej klasy, w kreatywnej oryginalności naszych projektów, opracowanych wyłącznie dla naszej firmy.

Arredoclassic to firma nie tylko dbająca o jakość swoich kreacji, ale również obsługa klienta. Tę troskę widać w możliwości skorzystania przez klientów z towaru na stanie gotowym do dostarczenia – z magazynu o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych – umożliwiającego realizację pilnych zamówień z całego świata. Ponadto istnieje również możliwość spersonalizowania siedzenia i tapicerki zgodnie z własnymi upodobaniami, co daje możliwość wędrowania po szerokiej gamie tkanin, aksamitów i skór, aby Twoje tapicerowane elementy były naprawdę wyjątkowe.

Jakość Arredoclassic rozciąga się również na wymagania fazy przed- i posprzedażowej, wyjaśniając wszelkie wątpliwości i rozwiązując te nieoczekiwane drobiazgi, które mogą pojawić się podczas urządzania domu. Włoski styl to także dbałość o: design, materiały, wykończenie, wymiary, a w centrum tego wszystkiego człowieka i jego mikrokosmos potrzeb, pragnień i indywidualnych pasji.

Marka i Certyfikaty: „100% Made in Italy”„100% Made in Italy” to certyfikat wydany przez l'Istituto per la Tutela dei Prodotti Italiani (Instytut Ochrony Produktów Włoskich) firmom, które po serii kontroli i badań wykazują, że ich cykl produkcyjny przebiega wyłącznie we Włoszech. Włoski charakter marki przyczynia się do natychmiastowego rozpoznania produktu Arredoclassic, który upiększa go i podnosi pod względem jakościowym i wizerunkowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek