ARREDO 3

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARREDO 3

Producent: Arredo 3

Historia Arredo3 rozpoczęła się dzięki inicjatywie i odwadze trójki przyjaciół, którzy dzięki solidnemu doświadczeniu zdobytemu w produkcji mebli kuchennych postanowili podjąć bardzo osobistą inicjatywę przedsiębiorczą.

Wymagania systemu zarządzania Arredo3 gwarantuje oraz CERTYFIKOWANY UNI EN ISO 9001:2008.

Ewolucja technologiczna naszych linii produkcyjnych wymaga ogromnej ilości energii. Właśnie dlatego Arredo3 stosuje ostrożny projekt zrównoważonego rozwoju ekologicznego do swojego zaangażowania w generowanie i wykorzystywanie czystej energii, aby zakłady funkcjonowały.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek