ARPE STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

ARPE STUDIO

Producent: Arpe studio

Arpe Studio to niewielka firma projektowa z własnymi mocami produkcyjnymi.

Czas mija, a my szukamy nowych form, doskonałych materiałów i jakości. W dążeniu do stworzenia obiektu spełniającego oczekiwania naszych klientów często stosujemy najnowsze technologie obróbki metali. Jednak ostatnie szlify zawsze wykonuje osoba, która dąży do perfekcji.

Nasz napęd – radość tworzenia. Nasz cel – tworzyć proste rzeczy, które pomogłyby współczesnemu człowiekowi na nowo odkryć jego związek z naturą. Wierzymy, że dobrze zaprojektowany produkt jest w stanie wywołać różne reakcje różnych osób. Aby to osiągnąć, odważamy się eksperymentować, ale jednocześnie przykładamy dużą wagę do praktyczności i funkcjonalności projektowanych przez nas obiektów. W procesie produkcyjnym łączymy rzemiosło z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość i estetyczny wygląd naszych produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek