ARMONIE CERAMICHE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARMONIE CERAMICHE

Producent: Armonie Ceramiche

Armonie narodziła się w 2001 roku, rozwijała się i szybko się rozwijała, zajmując miejsce wśród najlepszych graczy okręgu.

Wszystko to stało się, ponieważ Armonie narodziła się od razu świetna, ze śmiałym i dalekowzrocznym projektem nawet w małych wymiarach noworodka Spółka. W tym celu Armonie była w stanie zaproponować i realizować szereg konkretnych i podstawowych celów.

Celem było natychmiastowe specjalizowanie się nie w konkretnym produkcie, ale we wszystkich materiałach potrzebnych do wykonania podłogi, pokrycia i dekoracji każdego środowiska, zawsze starając się wyprzedzać trendy w architekturze i aranżacji wnętrz, nadając każdemu środowisku swój własny styl. Taki był cel projektu Harmonies od początku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek