ARKLAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARKLAM

Producent: Arklam

Arklam to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji materiałów pokryciowych dla architektury, wyposażenia wnętrz i dekoracji.

Wspiera ją Grupa Soniceramic, solidna firma z dużym doświadczeniem biznesowym, której działalność obejmuje ponad 120 krajów na całym świecie. Od momentu powstania firma Arklam konsoliduje się jako produkt referencyjny dla profesjonalistów z branży.

Misją firmy Arklam jest bycie liderem w branży, oferowanie klientom innowacyjnych produktów, opartych na jakości i doskonałości usług oraz generowanie wartości dla klientów, partnerów i ogólnie społeczeństwa.

Wizją firmy Arcklam jest bycie marką rozpoznawalną na całym świecie ze względu na swoje produkty, usługi, rozwiązania i zdolność do innowacji.

Główne wartości firmy Arcklam to: przywództwo, ponieważ dąży do dalszego rozwoju

współpraca z partnerami klientów i społeczeństwa

jakość, która każdego dnia sprawia, że chce być lepszy

odpowiedzialność wobec klientów, współpracowników, pracowników i społeczeństwa

różnorodność, ponieważ oferuje szeroką gamę produktów i rozwiązań ceramicznych na rynkach wokół świat

i zaangażowanie, ponieważ jest to firma, która sukcesywnie promuje Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR).

Produkcja firmy ArkklamArklam to innowacyjne wielkoformatowe rozwiązanie do masowej spiekania, wyróżniające się r jego wytrzymałości, trwałości i wzornictwa, które zostało stworzone specjalnie dla najbardziej ekskluzywnych i wymagających projektów. Asortyment Arklam Super Size składa się z dwóch linii produktów zróżnicowanych ze względu na grubość i zastosowanie.

Arklam 3 mm i 6 mm to doskonały materiał do układania i pokrywania wszelkiego rodzaju powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, elewacji wentylowanych, a nawet pokrycie mebli. Jej wyjątkowe właściwości gwarantuje Nagroda Architektury i Budownictwa NAN za najlepszy produkt w swojej kategorii w Hiszpanii.

Z kolei Arklam 12 mm i 20 mm to rozwiązanie stworzone specjalnie do blatów kuchennych i ławek, które mają niezwykłe właściwości tego typu funkcjonalność.

Blaty firmy ArklamBlaty firmy Arklam spełniają najwyższe wymagania w zakresie funkcjonalności, higieny i codziennego użytkowania, a także estetyki. Odporność, trwałość, nieprzepuszczalność i łatwość konserwacji to główne cechy asortymentu blatów Arklam.

Produkowane w dużym formacie z masy spiekanej, blaty robocze firmy Arklam charakteryzują się wysokim poziomem wzornictwa w celu zaoferowania szerokiej gamy wykończeń i ekskluzywnych modeli, które idealnie dostosowują się do potrzeb profesjonalistów zajmujących się aranżacją wnętrz i dekoracją kuchni.

Do produkcji blatów Arklam wykorzystywane są wyłącznie materiały nieorganiczne (nie żywice i dodatki), które po procesie spiekania dają ultrakompaktowy i ultra- odpornej powierzchni, która nie została zmieniona przez ekstremalne ciepło lub zimno lub działanie promieni ultrafioletowych. Jest również całkowicie odporny na przecięcia, uderzenia i uderzenia. I oprócz tego, że nie rysuje się, jest całkowicie wodoodporny, ponieważ jest materiałem nieporowatym, co zapewnia maksymalną higienę i ułatwia czyszczenie.

Arklam Countertops to produkt, który szanuje środowisko, ponieważ jest wytwarzany, transportowany, procesy utrzymania ruchu minimalizują zużycie zasobów energetycznych i wytwarzanie odpadów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek