ARKETICOM DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARKETICOM DESIGN

Producent: Arketicom Design

Arketicom Design to ekskluzywna włoska marka z siedzibą w Apulii, krainie słońca i morza z historycznym powołaniem do rękodzieła. Wizja firmy jest bardzo prosta: wellness i łatwość mogą współistnieć

jeśli przedmioty są przemyślane, zaprojektowane i wykonane z pasją we wszystkich trzech fazach procesu produkcyjnego. Jeśli większość czasu spędzamy w pomieszczeniach wyposażonych w meble, które zapewniają wysoki poziom komfortu, również jakość naszego życia będzie lepsza. Jest to wizja zainspirowana przez Arketicom Design, która w bardziej konkretnej koncepcji wskazuje na ścisły związek, który łączy to, kim jesteśmy i jak żyjemy, czyniąc absolutnym bohaterem tej symbiozy przestrzeń, czy to mieszkalną, zawodową, czy zbiorową. Dzięki temu inspirującemu kompasowi firma Arketicom Design opracowała filozofię biznesową, którą można zidentyfikować w każdym tworzonym przedmiocie, opartą na czterech podstawowych zasadach: funkcjonalizm, estetyka, ekskluzywność i trwałość.

Arketicom Design to kreatywność, a kreatywność pojawia się, gdy kochasz to co robisz!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek