ARISTON THERMO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARISTON THERMO

Producent: Ariston Thermo

Ariston jest światowym ekspertem w dziedzinie ogrzewania wody i produktów grzewczych, dostarczającym ludziom na całym świecie wydajne i wysokiej jakości rozwiązania dla ich komfortu dzięki innowacyjnemu włoskiemu wzornictwu.

Dzięki globalnemu doświadczeniu i głębokiemu zrozumieniu potrzeb konsumentów, firmie Ariston zaufano i mile widziany przez miliony rodzin na całym świecie od ponad 50 lat, sprzedający swoje produkty w ponad 150 krajach.

Ariston jest również ceniony przez ekspertów i profesjonalistów za nieustanne wysiłki w zakresie przeprojektowywania swoich produktów w celu wykonania każdego etapu instalacji i konserwacja prosta i wydajna. Marka Ariston należy do Ariston Thermo Group, światowego lidera w ogrzewaniu wody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek