ARIANA CERAMICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ARIANA CERAMICA

Producent: Ariana Ceramica

Założona w 1967 r. firma Ceramica Ariana należąca do Grupy ABK zawsze należała do liderów w dzielnicy ceramicznej Sassuolo. Dziś Ariana odkrywa się na nowo dzięki nowej tożsamości oraz świeżej i skrupulatnie dobranej gamie produktów. To nowoczesna i niekonwencjonalna marka skierowana do osób poszukujących alternatywnego pomysłu na produkty ceramiczne.

Kolekcja Ariana

Kolekcja Ariana wyróżnia się silną osobowością i wyrafinowanym, niekonwencjonalnym duchem, a także jakością surowców, doświadczenie jednostek produkcyjnych firmy i 100% włoski design. Technologia, badania estetyczne i silny nacisk na dekorację łączą się z elegancją i oryginalnością, tworząc produkty, które zajmują centralne miejsce w codziennych przestrzeniach życiowych.

Ariana koncentruje swoje wysiłki w zakresie badań i rozwoju produktów na koncepcji fuzji, łącząc nowe i zaskakujące style i inspiracje. Zawsze zwracająca uwagę na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, głównym celem marki jest zaoferowanie tego odrobiny ekskluzywności, która sprawia, że powierzchnie są naprawdę wyjątkowe. Oferuje charakterystyczną mieszankę kreatywnych rozwiązań, prestiżowych rozmiarów i coraz bardziej zaawansowanych właściwości technicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek