AREALIFT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

AREALIFT

Producent: Arealift

AreaLift to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji urządzeń pozwalających na pokonywanie kilku kroków do 12 metrów wysokości. pokonywanie barier architektonicznych, schodów i pochyłości zarówno w miejscach mieszkalnych, jak i publicznych.

Podnośniki platformowe AreaLift są funkcjonalne i wygodne oraz pozwalają na wygodne i całkowicie autonomiczne poruszanie się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Propozycje AreaLift są specjalnie zaprojektowane, aby przezwyciężyć architekturę bariery i umożliwiają ruch w pionie przez różne piętra. Nasze produkty unikają lub ograniczają prace murarskie, które powodują niedogodności dla naszych klientów. Wszechstronne i kompaktowe, są idealnym rozwiązaniem do instalacji na zewnątrz, wewnątrz, na poddaszu i we wszystkich sytuacjach, które wymagają minimalnej przestrzeni i niskiego wpływu na budynek.

AreaLift: Made in Italy

To, co nas wyróżnia, to włoski styl oraz dbałość o jakość, która wywodzi się z naszej historii jako firmy produkcyjnej.

Urodziliśmy się i nadal mamy siedzibę w Parmie, mieście, które dało światu znane kulinarne i artystyczne doskonałości

oferujemy nasze kompetencje i włoskie korzenie do reszty świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek