ARCOACUSTICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ARCOACUSTICA

Producent: ArcoAcustica

ArcoAcustica jest wydzieloną częścią Przedsiębiorstwa Budowlanego „Arcobaleno 2 spa”, firmy, która od ponad trzydziestu lat pracuje z powagą i zyskiem.

Zdecydowanie różni się od tego, co oferuje rynek, ArcoAcustica oferuje ukierunkowaną i najnowocześniejszą akustykę rozwiązania izolacyjne.

Poprzez badania, projektowanie, pomoc techniczną i montaż produktu rozwijamy możliwości i działania w zakresie obsługi klienta do 360 stopni. W rzeczywistości ArcoAcustica realizuje wielką misję: umożliwić wszystkim swoim klientom życie i pracę w maksymalnym komforcie akustycznym, zapewniając doświadczenie i innowacyjność.

Kulturowa wartość ciszy

-Produkty do Twojego domu

Nasze produkty mogą być stosowane wewnątrz ściany (panele), do ścian i mocowane kołkami polipropylenowymi (okładziny ścienne) lub w połączeniu z powlekanymi płytami gipsowymi i mocowane do konstrukcji metalowych (przeciwściana). Wszystko po to, aby zapewnić maksymalną izolację akustyczną od hałasu rozchodzącego się w budynkach przez powietrze.

Wyroby podkładowe można układać na sucho pod parkiet (pod posadzką), pod jastrych (jastrych pływający) lub bezpośrednio na nierówną podłogę ( nad podłogą).

Systemy te pozwalają doświadczać środowiska życia i pracy ze spokojem i komfortem.

Możliwe jest również zmniejszenie efektu akustycznego systemów nieciągłej pracy poprzez zastosowanie „ścian akustycznych” wewnątrz środowiska odbiorczego, poszycie istniejących konstrukcji ściennych lub bezpośrednie powlekanie rur. przyjęte.

W przeciwieństwie do systemów posadzkowych, wysokie ciśnienia działające w tym obszarze skłoniły nas do stosowania produktów o niezwykłej wytrzymałości na ściskanie i niezwykłych właściwościach elastycznych. Proponowane przez nas systemy zostały zaprojektowane i wykonane z częstotliwością odcięcia (f0) generalnie pomiędzy 6,0 a 10,0 Hz, z czym związane jest ciśnienie statyczne, w którym system „pracuje” w warunkach całkowitej sprężystości.

Panele akustyczne

ArcoAcustica projektuje i instaluje również wysokiej klasy systemy dźwiękochłonne do użytku w miejscach publicznych (restauracjach, hotelach, basenach/siłowniach...), gdzie występuje nadmierny i dokuczliwy pogłos.

Nasze panele są artefaktami zgodnymi z ekologią z recyklingu włókien poliestrowych i stanowią innowacyjny system akustyczny przeznaczony do tłumienia i redukcji „hałasu w tle”. Dostępne są od ręki lub pokryte tkaniną, w szerokiej gamie kolorystycznej do wyboru.

Możliwy jest również nadruk wysokiej jakości grafiki na tkaninach obiciowych, dzięki czemu efekt końcowy jest równie efektowny jak oryginalny.

Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach i może być aplikowany „na wyspę” lub „baffle” i jest dostarczany ze specjalnymi chromowanymi zestawami do zawieszania z regulacją wysokości od góry.

Montaż paneli, jeśli jest to wymagane, może być wykonany przez wykwalifikowaną firmę ArcoAcustica instalatorów, dokładnie i szybko, bez uszczerbku dla pracy klienta.

Rezultatem będzie ciche, eleganckie otoczenie, już nie charakteryzujące się pogłosem, ale poczuciem komfortu, jaki może zapewnić tylko przyjemne miejsce.

Izolacja akustyczna maszyn

Arco MACCHINE składa się z zestawu interwencji, które ArcoAcustica realizuje w celu jednoczesnego oddziaływania na wszystkie źródła hałasu wytwarzanego przez maszyny cywilne i przemysłowe. Źródła te można ogólnie zidentyfikować w wentylatorach, sprężarkach i generowanych przez nie wibracjach.

Aby rozwiązać ten problem, ArcoAcustica stosuje trzy całkowicie innowacyjne rozwiązania, zaprojektowane „na miarę” dla każdej maszyny: kanały dźwiękochłonne ( Arco TUBE), paneli akustycznych (Arco Rumble) oraz wspomnianych podpór antywibracyjnych (Arco DAMPING). W ten sposób możemy zagwarantować redukcję hałasu w powietrzu o 8-12 dB powodowanego przez maszynę i ELIMINOWANIE wibracji.

Arco plus, innowacyjny system podkładowy

Na koniec, ArcoAcustica z dumą prezentuje najnowszą nowość 2018: Arco PLUS. Jest to innowacyjny system izolacji akustycznej o niskim rezonansie, certyfikowany w prestiżowym centrum badawczym CSTB w Marne la Vallée (Fr). Wynik uzyskany w laboratorium jest bezprecedensowy: redukcja poziomu hałasu wyniosła 42,0 dB.

Dzięki swojemu szczególnemu składowi, nadanemu przez zestaw systemów posadzkowych i produktów wygłuszających/chłonnych, częstotliwość, z jaką zaczyna działać, wynosi od 5,0 i 10,0 Hz (ogólnie systemy podłogowe „działają” od 60,0-80,0 Hz), dlatego w środowiskach odbiorczych postrzegane poziomy deptania będą ekstremalnie zmniejszone. Nadający się do recyklingu i łatwy w montażu Arco Plus to najbardziej zaawansowane rozwiązanie problemu propagacji hałasu przez podłogi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek