ARCHIUTTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

ARCHIUTTI

Producent: Archiutti

Archiutti spa, historyczna firma z siedzibą w Treviso, od ponad 60 lat reprezentuje dynamiczną rzeczywistość i jest ożywiana zaangażowaniem i oddaniem swojej pracy.

Działając w sektorze mebli biurowych, Archiutti proponuje kilka kolekcji produktów. Od oryginalnego znaku, w którym biuro staje się komfortowym środowiskiem i jest interpretowane we współczesnym języku estetyki i cech projektowych.

Historia

Archiutti zawsze wyróżnia się innowacyjnymi wyborami, które obejmują narzędzia pracy, systemy operacyjne i te same propozycje produktów , które rozwinęły się z biegiem czasu, specjalizując się w meblach biurowych, w celu stworzenia przytulnych, funkcjonalnych i wysokiej jakości przestrzeni do pracy.

Zrównoważony rozwój i środowisko

Archiutti kieruje się kulturą ekologiczną. Zaczynając od zrównoważonej logiki, która na nowo przemyśleje system produkcji, mając na celu minimalizację wpływu na środowisko również w doborze i stosowaniu materiałów.

Wprowadzenie certyfikowanego systemu jakości pozwala odpowiednio reagować na przepisy i wymagania rynku. Archiutti działa poprzez wybory zorientowane na ciągłą optymalizację swojego schematu organizacyjnego i działań biznesowych poprzez zarządzanie jakością produktów i usług (UNI EN ISO 9001: 2008) z zarządzaniem środowiskowym mającym na celu ciągłą poprawę wyników w stosunku do środowiska (UNI EN ISO 14001: 2004).

Produkty

Biura kadry kierowniczej, środowiska operacyjne, sytuacje reprezentacyjne i konferencyjne, ścianki działowe i magazynowe, pojemniki i regały: są to niezbędne narzędzia do interpretacji i dostosowywania środowiska pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek