ARCHEDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów

ARCHEDA

Producent: Archeda

Założona w 1996 r. Archeda jest rzeczywistością, która odnalazła ducha przewodniego w unafilosofii, podyktowaną silnym ładunkiem moralnym. W centrum projektu c chęć tworzenia nuoveemozioni, praca nad kształtami i wzornictwem, badania, jakość materiałów i dellelavorazioni, z poszanowaniem potrzeb ergonomicznych i funkcjonalnych.

Spójność tego pomysłu udowodniła, że w questiultimi nastąpił dalszy rozwój , pod względem wielkości biznesu i innowacji tecnologica.La produkcja mebli łazienkowych, akcesoriów i akcesoriów odbywa się na unasuperficie 4000 metrów kwadratowych, z siecią dystrybucji składającą się z zestawu puntivendita wyspecjalizowanych w tej dziedzinie.

Projekt i realizacja Wykonane we Włoszech

Archeda zawsze dokładała wszelkich starań, aby wspierać i sviluppareil Made in Italy, doskonale świadome dziedzictwa kulturowego czeków. Włoski design rozpoznawalny wokół ilmondo, ponieważ łączy w sobie zamiłowanie do doskonałych surowców z progettualitem, który spełnia i zaspokaja każdy rodzaj diambiente i osobiste potrzeby. Z tych powodów Archeda jest dumna z bycia włoską firmą w rundzie.

Włoski design w połączeniu z ciągłymi badaniami nad materiałami i produktami sprawiają, że Archeda jest niezrównanym liderem w produkcji mebli łazienkowych. Dziś bardziej niż kiedykolwiek larredobagno a componenteessenziale Lhe daily-living i Archeda zawsze przodują w badaniach nuovetendenze darredo i usufruibilit, wzbogacając nowe kolekcje nowoczesnych i atrakcyjnych linii, w połączeniu z technologią komponentów, zapewniając cos trwały produkt.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek