AQUAJET BY COLORTAP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

AQUAJET BY COLORTAP

Producent: Aquajet By Colortap

COLORTAP, dynamiczna i innowacyjna firma z ponad 40-letnią tradycją w ciągłych badaniach, wyrafinowanej technologii i ścisłej kontroli jakości, wprowadza AQUAJET e AQUAPOINT pierwszą i jedyną kompletną gamę produktów ogrodniczych i przemysłowych wykonanych z mosiądzu i metalu zamiast z tworzyw sztucznych.W przeciwieństwie do ogromnej liczby plastikowych elementów dostępnych obecnie na rynku, mosiężne produkty Colortap mają bardzo długi cykl życia, są solidne i wysoce niezawodne i zawsze można je poddać recyklingowi.

Dzięki zdobytym przez lata umiejętnościom i know-how, zespół inżynierów Colortap jest w stanie zaprojektować i wykonać produkty według dokładnej specyfikacji klienta.

Konkurencyjne produkty o doskonałej jakości, dopracowane w każdym detalu, trwałe i oferujące innowacyjne rozwiązania i materiały: dzięki temu COLORTAP osiągnął sukces we Włoszech, Europie i za granicą, gdzie oferuje całe swoje profesjonalne, specjalistyczne i eksperckie doświadczenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek