AQUAELITE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów

AQUAELITE

Producent: Aquaelite

AQUAELITE to włoska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją eleganckich i innowacyjnych systemów prysznicowych. Szeroka gama produktów o niepowtarzalnym stylu, perfekcyjna synteza opracowań naukowych

pierwszej jakości materiały, inwestycje technologiczne, a przede wszystkim 40 lat kompetencji i doświadczenia zawodowego przekazywanego z ojca na syna.

Technologia

Nasi wykwalifikowani personel, zastosowanie nowoczesnego sprzętu i zaawansowanych technologii sprawiają, że każdy

pojedynczy egzemplarz to idealne połączenie precyzji i estetycznej perfekcji, co pozwala nam jednocześnie zachować wymaganą elastyczność produkcji, aby zaspokoić wszelkie potrzeby rynku.

Made in ItalyAQUAelite ma głębokie korzenie w swoim kraju. Jesteśmy Włochami, nasze surowce i nasze wyczucie designu są włoskie. Przede wszystkim włoskie to nasze bogate doświadczenie i dziedzictwo kulturowe, które znajduje odzwierciedlenie w każdym produkcie opuszczającym nasz zakład.

Tailor Made

Wypowiedz życzenie: nasi projektanci zamienią Twoje intuicje i projekty w konkretne rozwiązania, które będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Niech prysznic stanie się Twoją własną przestrzenią, „TAILOR

MADE”, Twoim osobistym azylem, w którym możesz uciec od codziennego stresu.

Design

Nie tylko funkcjonalne i niezawodne produkty. Nasze kreacje są wynikiem refleksji estetycznej i silnej osobistej pasji. Nie tylko rozwiązania techniczne. Najpierw tłumaczymy naszą koncepcję „ekskluzywnego doświadczenia pod prysznicem” na pociągnięcie ołówkiem, a następnie nadajemy mu kształt i znaczenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek