APRIL FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

APRIL FURNITURE

Producent: April Furniture

Asche & Unkelbach została założona w 2007 roku przez Floriana Asche i Klausa Unkelbacha. W 2009 roku powstała linia mebli z całym kwietniowym wnętrzem, obejmująca część wewnętrzną i zewnętrzną. Obaj założyciele czerpią z doświadczenia swojej wieloletniej współpracy i wspólnego know-how podczas współpracy przy kwietniowych meblach do wszystkich wnętrz: projektant produktu Florian Asche był współzałożycielem i do 2006 r. współwłaścicielem firmy designerskiej e15 GmbH, razem z business managerem Klausem Unkelbachem, który do 2006 roku był również współwłaścicielem e15. Razem kontynuują twórczą ścieżkę z nową koncepcją. Opracowali nową gamę mebli z kwietniowym wnętrzem w oparciu o ich sprawdzoną strategię łączenia wysokiej jakości materiałów i minimalistycznego designu, co sprawia, że granice między wnętrzem i zewnętrzem są przepuszczalne i tworzą nową przestrzeń życiową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek