APPIANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


APPIANI

Producent: Appiani

Mozaiki Appiani aktywnie promują swoje produkty na rynku włoskim i międzynarodowym, odkąd została założona w Treviso w 1873 roku. Po początkowym skupieniu się na produkcji fryzów, płytek ceramicznych i cegieł, powszechnie uznanych za wysokie standardy jakości we Włoszech i za granicą, na przełomie XIX i XX wieku zajęła się produkcją prasowanych kafli z gliny sproszkowanej i stworzyła nowe systemy przetwarzania i wypalania materiałów. Jej założyciel Graziano Appiani rozpoczął produkcję pierwszych kolorowych płytek ceramicznych w 1910 roku i zbudował „wioskę Eden”, aby zapewnić mieszkanie dla swoich pracowników w wiosce, która miała własną restaurację, kino i teatr: pierwszy przykład przyszłościowego stylu biznesu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek