APAVISA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


APAVISA

Producent: Apavisa

Apavisa porcelanico, jest czołowym producentem w produkcji i komercjalizacji porcelany wysokiej techniki. Celem firmy Apavisa jest oferowanie ekskluzywnych produktów, łączących umiejętną formę z techniką i designem.

Celem jest oferowanie na rynku ekskluzywnych produktów najwyższa jakość, która w mistrzowski sposób łączy technikę i design w celu uzyskania najwyższej odporności powierzchni, wszechstronności i niezawodności.

Umieszczenie w fabryce apavisa porcelanico łączy w sobie umiejętności wysoko wykwalifikowanego technicznie personelu oraz najbardziej zaawansowaną technologię na powierzchni zakładu o powierzchni ponad 280 000 m2 odpowiedź, a także produkt, który daje profesjonalistom i konsumentom pewność, której potrzebuje każdy duży projekt.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek