AP FACTOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

AP FACTOR

Producent: AP Factor

AP FACTOR to start-up z nową wizją, firma prowadzona przez dwóch młodych mężczyzn z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, której celem jest stworzenie nowego stylu foteli, zarówno do profesjonalnych ustawień, jak i do domu.

celem jest wyróżnienie się na tle branży jakością i niezawodnością naszych materiałów, ale przede wszystkim kreatywnością, jaką wkładamy we wszystkie nasze produkty i usługi.

Nasza strategiczna pozycja w sercu dzielnicy produkcyjnej pozwala przewidywanie trendów i oferowanie naszym klientom możliwie najlepszych rozwiązań.

Nasze wartości odzwierciedlają cele, które z cierpliwością i ciężką pracą staramy się osiągnąć każdego dnia w każdym aspekcie tego, co robimy: jakość, niezawodność, terminowość, elastyczność i przyjazność dla środowiska.

Oferujemy stale aktualizowaną i poszerzającą się gamę produktów, wynikającą z zainteresowania nowymi technologiami i innowacyjnymi wzorami.

Oprócz naszych najlepszych i najbardziej popularnych produktów, dokładamy wszelkich starań, aby oferować szeroką gamę niestandardowy serwis wad.

Chcemy, aby nasza marka wyróżniała się szybką reakcją i wyjątkową dostępnością, nie tylko w odniesieniu do samego produktu, ale także w zakresie realizacji zamówień, wsparcia technicznego, logistyki i dostaw, w celu dopasowywanie się do potrzeb naszych klientów z najwyższą starannością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek