ANYWAY DOORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANYWAY DOORS

Producent: Anyway Doors

ANYWAYdoors bada cechy i zastosowania nowoczesnych drzwi wewnętrznych od 1995 roku

Drzwi są nie tylko najczęściej używanym elementem budynku w każdym budownictwie mieszkaniowym, ale także pokrywają znaczny procent powierzchni ściany. Tym bardziej należy zwrócić szczególną uwagę na drzwi.

Od samego początku misją było „wymyślanie drzwi na nowo”, a izolacja, wentylacja, prywatność, bezpieczeństwo, konserwacja i trwałość są oczywiście ważnymi kwestiami w tym procesie inżynieryjnym. Po licznych ulepszeniach technicznych, ANYWAYdoors jest w stanie zapewnić inteligentną koncepcję drzwi, która jest ponadczasowa, atrakcyjna i oferuje solidną wartość dodaną do Twojego domu i komfortu życia.

Dzięki swojemu minimalistycznemu wzornictwu, niestandardowe drzwi wewnętrzne ANYWAY wyróżniają się w ponad 20 000 projektów mieszkaniowych .

Filozofia projektowania

Wszystkie produkty wykonywane są wyłącznie na miarę. Możliwości projektowe są prawie nieskończone. Dlatego ANYWAYdoors komponuje Twoje „idealne drzwi”, łącząc modułowe komponenty w całkowicie gotowy produkt.

Z czysto estetycznego punktu widzenia ANYWAY czyni za punkt honoru całkowite ukrycie całej technologii montażu. Skutkuje to idealnie czystą linią, którą można podziwiać po obu stronach drzwi.

Na przestrzeni lat Anyway zgromadziło ponad 10 międzynarodowych patentów na swoje innowacyjne produkty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek